Путін у яблуках. Колонка Леоніда Швеця
У Кремлі побоюються, що значна кількість росіян могла проголосувати за партію Яблуко, яка пропагує ідеологію миру без війни.
Антикорупційні органи правопорядку провели слідчі дії за місцем проживання члена українського парламенту.
Контррозвідка Служби безпеки України запобігла теракту у Рівному: 49-річна місцева жителька планувала підірвати популярний готель.
Апеляційна інстанція підтримала частково скаргу захисника близької особи очільника держоргану зі спецстатусом.
Вранці 8 липня російські війська скинули вибухівку з дрона на цивільне авто у Херсоні. Внаслідок атаки є загиблий.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії процесуальних зобов'язань.
У вiвторок, 8 липня, через ліквідацію наслідків негоди тимчасово призупинили роботу пункту пропуску Дзвінкове-Лонья на українсько-угорському кордоні.
У Києві до трьох зросла кількість загиблих внаслідок масованого російського удару 4 липня.
У Деснянському районі Києва вранці невідомий застрелив чоловіка в його автомобілі. Поліція розслідує вбивство та розшукує нападника.
Кількість загиблих внаслідок руйнівних повеней, спричинених сильними зливами в американському штаті Техас, збільшилася до щонайменше 104 людей.
Під час атаки російських безпілотників у Миколаєві проунали вибухи, внаслідок ударів сталася пожежа в передмісті. Відомо про щонайменше одного пораненого.
Грецькі судна під прапором Ліберії в понеділок, 7 липня, були атаковані хуситами під час проходження в Червоному морі.
Росіяни залучили для ураження 1213 дронів-камікадзе та здійснили 4530 обстрілів позицій українських захисників та населених пунктів.
Кількість постраждалих через ранкові атаки дронів на Харків зросла до 82 людей, серед них – восьмеро дітей, одна людина загинула.
Кабмін розширив зону дії програми єВідновлення. Це дозволить претендувати на компенсацію за знищене житло навіть без фізичного огляду.
Антикорупційна прокуратура затвердила обвинувальний акт стосовно очільника державного органу зі спецстатусом.
Антикорупційний суд підтримав частково клопотання прокурора САП про продовження строку тримання в СІЗО.
Унаслідок російського обстрілу території Запорізького обласного ТЦК та СП поранено двох військовослужбовців роти охорони та 14 цивільних осіб.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни вироку, оголошеного колишньому керівнику фірми.
Колишній чиновник Міністерства оборони України разом із спільниками викрали понад 90 мільйонів гривень, виділених на закупівлю протитанкових ракетних комплексів для Збройних сил України.
Цього тижня більшість областей України охопить аномально спекотна та нестійка погода – через надходження субтропічного повітря очікуються високі температури, грози, град і шквали.
Антикорупційний суд завершив розгляд справи за обвинуваченням трьох колишніх співробітників поліції столиці.
За попередньою інформацією, внаслідок дронової атаки у понеділок вранці, 7 липня, постраждали щонайменше 14 цивільних.
У Харкові кількість постраждалих унаслідок другої ранкової атаки зросла до 16. Загалом кількість поарнених внаслідок обоих ранкових атак сягнула 43.
Апеляційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарги на обвинувальний вирок екскерівниці держпідприємства.
В аеропортах росії за два дні через атаки дронів скасували і затримали понад дві тисячі рейсів. Збитки авіакомпаній оцінили у десятки мільярдів.
Апеляційна інстанція відкрила провадження за скаргою представника відповідача на рішення про цивільну конфіскацію.
У Харкові внаслідок другого за ранок російського удару зазнали поранень щонайменше 11 людей, одна жінка - у тяжкому стані.
У Петриківському районі Дніпропетровської області перекинувся пасажирський автобус, у результаті чого 1 пасажир загинув, ще 17 постраждали.