Статті сторінка 120

10 вересня, 2013

Відповідальність влади у сфері реформування міліції та судів

Політики виконали лише 16 з 77 обіцянок щодо вдосконалення правоохоронних органів і судової системи

9 вересня, 2013

Спікер про "питання Тимошенко": скільки правди в обіцянці?

"Регіоналам" нічого не залишається, окрім як обіцяти «на два фронти», намагаючись утримати свій базовий електорат, але рухаючись у напрямку до ЄС

3 вересня, 2013

Державна служба: крок вперед і два назад

«Слово і діло» починає аналізувати ситуацію, яка протягом десятиліть склалася в такій непростій сфері, як державна служба

27 серпня, 2013

Олександр Вілкул - жертва своєї команди?

Останнім часом віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул постійно опиняється в епіцентрі критики

23 серпня, 2013

Які дороги політики обіцяли відремонтувати за останні два роки

"Слово і Діло" спільно з Delo.UA підготували інформацію про обіцянки політиків у сфері дорожнього будівництва

5 серпня, 2013

«Повітряний експрес» та інші обіцянки Каськіва

Успіхи Державного агентства з інвестицій за останні роки можна оцінити досить скромно

15 липня, 2013

Відповідальність голів фракцій Верховної Ради України VII скликання

Аналітики проекту «Слово і діло» спільно з порталом «Дело.ua» вивчили ступінь відповідальності голів фракцій парламенту

1 липня, 2013

Відповідальність членів фракцій Верховної Ради України VII скликання

Аналітики проекту «Слово і діло» спільно з порталом «Дело.ua» вивчили ступінь відповідальності представників фракцій парламенту

20 червня, 2013

Відповідальність керманичів міст півдня України

Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників міст України. Попередній випуск було присвячено мерам Харкова, Дніпропетровська та Запоріжжя. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи керманичів міст півдня України – Одеси, Сімферополя, Севастополя.

13 червня, 2013

Топ-10 обіцянок Олександра Попова

Аналітики проекту "Слово і діло» спільно з порталом «Дело.ua» пропонують увазі рейтинг обіцянок Олександра Попова

14 травня, 2013

Відповідальність мерів обласних центрів західного регіону

Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено мерам Харкова, Дніпропетровська та Запоріжжя. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів західної України – Івано-Франківська, Ужгорода, Хмельницького, Луцька.

10 квітня, 2013

Невиконані обіцянки Олександра Попова – передумова колапсів

Останні нереалізовані обіцянки Олександра Попова пов’язані з його «плідною» роботою під час ліквідації наслідків снігопадів у Києві

2 квітня, 2013

Відповідальність мерів обласних центрів східного регіону

Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено мерам Вінниці, Черкас, Полтави та Кіровограда. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів східної України – Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя.

27 лютого, 2013

Сергій Надал: Для того щука є в воді, щоб карась не спав

Представники проекту «Слово і діло» відвідали Тернопіль і обговорили з міським головою проблеми міста та перспективи їх вирішення.

18 січня, 2013

Відповідальність мерів обласних центрів центрального регіону

Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено мерам Рівного, Житомира, Чернігова та Сум. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів центральної України – Вінниці, Черкас, Полтави, Кіровограда.

11 грудня, 2012

Відповідальність мерів обласних центрів північного регіону (Рівне, Житомир, Чернігів, Суми)

Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено Голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів північної України – Рівного, Житомира, Чернігова, Сум.

5 грудня, 2012

«Свобода» і «Удар» - нові парламентські сили

Цьогорічні вибори до Верховної Ради України продемонстрували прагнення громадян змінити ситуацію, яка склалася у суспільно-політичній сфері. Поряд з представниками Партії регіонів, ВО «Батьківщина» та Комуністичної партії, заручившись народною підтримкою, подолали 5%-й бар'єр й нові для Парламенту політичні сили: ВО «Свобода» на чолі з Олегом Тягнибоком і партія «УДАР» під керівництвом Віталія Кличка.

15 листопада, 2012

Відповідальність Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова

Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Перший випуск було присвячено мерам Львова, Тернополя, Донецька та Луганська. Сьогодні наші аналітики оцінили діяльність Голови Київської міської державної адміністрації.

8 листопада, 2012

Відповідальність мерів обласних центрів (Львів, Тернопіль, Донецьк, Луганськ)

Проект «Слово і діло» розпочинає серію графічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності міських голів обласних центрів України.

25 жовтня, 2012

Порівняльний аналіз провідних політичних партій напередодні виборів: програми, обіцянки, лідери.

Вибори нового складу Верховної Ради відбудуться за декілька днів. Усні виступи, реклама на телебаченні та радіо, публікації в пресі мають остаточно переконати громадян віддати свій голос за того чи іншого кандидата чи партію.

6 вересня, 2012

Обіцянки Міністра освіти Дмитра Табачника на 2012-2013 н.р.

На початку нового навчального року проект "Слово і Діло" узагальнив обіцянки Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника в галузі освіти на 2012-2013 рік. В системі народного контролю зафіксовано 15 обіцянок освітянам. З них 9 зроблено та 6 очікують на виконання.

16 серпня, 2012

Кому можна довіряти у Кабміні

Проект "Слово і Діло" проаналізував ефективність роботи членів Кабміну на урядовій посаді за показниками активності (загальної кількості обіцянок), відповідальності (кількості виконаних обіцянок), безвідповідальності (кількості невиконаних обіцянок) та кількості обіцянок, виконання яких ми досі очікуємо.

9 серпня, 2012

Віталій Кличко лідирує за кількістю передвиборчих обіцянок

Проект "Слово і Діло" підрахував кількість обіцянок, даних керівниками політичних партій на з’їздах, що відбулися минулого тижня.

3 серпня, 2012

Юлія Тимошенко лідирує в рейтингу виконаних обіцянок

Напередодні виборів до Верховної Ради проект "Слово і Діло" підбив підсумки роботи головних претендентів на місце в Парламенті станом на 3 серпня за фактом виконання обіцяного з початку 2005 року.

17 липня, 2012

Відповідальність Б. Колеснікова в контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Природно, що найцікавішою постаттю в контексті даного дослідження є Б.Колесніков. Під його керівництвом відбувалося будівництво найзначиміших інфраструктурних об'єктів.

Відповідальність мерів приймаючих міст у контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Керманичу Київської міськдержадміністрації вдалося реалізувати найбільше поміж мерів приймаючих міст інфраструктурних проектів. І "виною" тут не тільки Євро - Київ є стратегічним містом.

16 липня, 2012

Відповідальність центральної влади в контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Ось і відбулася фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Подія, до якої готувалися декілька років, пролетіла однією миттю, залишивши по собі приємні спогади та можливість проаналізувати те, як впоралася українська влада з підготовкою до неї.

30 травня, 2012

За 10 днів до Євро-2012

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Україна активно здає в експлуатацію нові об’єкти інфраструктури. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події 29 травня громадсько-політичний проект "Слово і діло" та громадська компанія "Євро-патруль" презентували результати перевірки українських міст на предмет їхньої готовності до Євро-2012.

29 травня, 2012

Відповідальність політиків в контексті підготовки до Євро-2012, випуск 2

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події ми в чергове спробуємо проаналізувати ступінь відповідальності вітчизняних політиків і посадовців у питаннях підготовки до Чемпіонату.

26 березня, 2012

Відповідальність політиків в контексті підготовки до Євро-2012. Випуск 1.

Аналітичний огляд станом на 25 березня 2012 року. Поточний 2012 рік розпочався і буде проведений в Україні під знаком чемпіонату Європи з футболу. Отже, є цілком доречним розглянути наскільки відповідальними були і є вітчизняні посадовці і політики у питаннях, що стосуються підготовки до європейської першості.