Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Володимира Зеленського вперше за три роки не запросили на саміт НАТО, пишуть ЗМІ. Союзники вирішили догодити Дональду Трампу.
Антикорупційний суд в черговий раз підтримав прохання детектива НАБУ про продовження процесуальних обов'язків.
Дональд Трамп заявив, що не очікував на візит путіна на переговори до Туреччини. Сам президент США готовий поїхати завтра, якщо це буде доречним.
У Національному бюро опублікували повістку про виклик колишнього члена парламенту для слідчих дій.
Володимир Зеленський у Туреччині спочатку зустрінеться з Ердоганом, перш ніж прийняти рішення про наступні кроки у переговорах з росією.
План ЄС щодо відмови від російських енергоносіїв, зазначають експерти, не несе загрози Угорщині та Словаччині. Країни мають багато альтернатив, але вони відмовляються їх використовувати.
Західні дипломати не чекають на прорив у переговорах щодо України в Туреччині, оскільки путін замість себе вирішив відправити групу молодших чиновників.
Іран готовий укласти нову ядерну угоду, однак Тегеран вимагає зняття з країни усіх економічних санкцій, які накладали Сполучені Штати.
У НАТО вважають, що протягом найближчих 10-15 днів можна очікувати прогресу в процесі мирного врегулювання війни в Україні.
Тбіліський міський суд відправив під варту колишнього міністра оборони Грузії Іраклі Окруашвілі, який воював на боці України.
У середу ввечері, 14 травня, міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся в Анталії з держсекретарем США Марком Рубіо та сенатором Ліндсі Гремом.
Дональд Трамп не поїде до Туреччини на переговори між Україною та Росією, які мають відбутися 15 травня в Стамбулі.
Керівник Кремля володимир путін затвердив склад делегації росії для переговорів з Україною, які мають відбутися вже завтра, 15 травня.
Західні партнери вмовили українського лідера не відкидати можливість перемовин із росією у Стамбулі 15 травня навіть, якщо на них не приїде російський диктатор володимир путін.
Міністр закордонних справ росії Сергій Лавров не полетить до Туреччини на переговори з українською делегацією 15 травня, заявляють ЗМІ.
Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт, який передбачає захист прав примусово депортованих у росію дітей.
Спецпредставник Трампа Стівен Віткофф повідомив, що він і держсекретар США Марко Рубіо вирушать у Стамбул 16 травня.