«Аморальна капітуляція»: що означає допуск російських спортсменів до міжнародних змагань
МОК зняв обмеження з російських спортсменів. Це може дозволити росії через спортивні змагання просувати свою пропаганду.
Німецький оборонний концерн Hensoldt поставить ЗСУ ще одну партію радарів TRML-4D для посилення протиповітряної оборони.
Російська пропаганда розганяє вкид про нібито намір головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського піти у відставку.
Російські війська не полишають спроб захопити Часів Яр у Донецькій області. Тепер ворог намагається обійти місто по флангах, щоб взяти його в лещата.
Окупаційна армія росії в п'ятницю, 3 травня, завдала ударів по трьох населених пунктах Донецької області – Часовому Яру, Кураховому та Нетайловому.
Апеляційна інстанція знову не побачила підстав для зміни запобіжного заходу, застосованого до колишнього посадовця.
Уряд Італії готує новий пакет військової допомоги для ЗСУ. До нього увійдуть, серед іншого, сучасні засоби ППО, повідомляють ЗМІ.
Міноборони оновило список захворювань, за якими визначається придатність до військової служби. Це пов'язано з тим, що з 4 травня скасовується статус обмежено придатний.
Антикорупційна прокуратура наступного місяця передасть до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб в оборонній справі.
Антикорупційні органи правопорядку закінчили досудового розслідування зверненням до суду з обвинувальним актом.
Командувач Сухопутними військами Павлюк підтвердив наявність у росії планів щодо захоплення Харкова та Сум. Але наскільки плани серйозні і чи є у рф сили їх реалізувати – невідомо.
В Україні залишається понад 8 тисяч церков Московського патріархату. З початку повномасштабної війни до ПЦУ перейшли лише 685 церков.
Вадим Скібіцький прогнозує, що не сьогодні і не завтра, але Часів Яр, ймовірно, буде захоплений росіянами. Крім того, він припускає, що рф готується до наступу в районі Харківської та Сумської областей.
Збройні сили України знищили за добу 1270 окупантів, а також понад 180 одиниць їхнього озброєння та техніки.
Американська розвідка вказує на зміцнення військових зв'язків між росією та Китаєм. Це може вплинути на ситуацію в Тайвані.
Латвія робить кроки до створення понад 3 тисяч сховищ і 12 тисяч тимчасових укриттів у найближчі роки.
Лондон не заперечує, щоб українські військові використовували британську зброю для атак на територію росії.
Травень буде ключовим місяцем, коли росія застосує трирівневий план дестабілізації України, вважає заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький.
США втрачають свій вплив та зв'язки з країнами Африки чим може скористатися росія. Так, росіяни зайшли на базу американських військових у Нігері.
Україна не зможе перемогти рф на полі бою самотужки, а вихід на кордони навряд чи дозволить закінчити війну, вважає заступник керівника Вадим Скібіцький.
Окупаційна армія рф завдала удару по селу Мемрик Новогродівської громади Донецької області, є загиблі.
Кабмін може внести зміни до правил перетину кордону після того, як закон про мобілізацію набуде чинності. Про це повідомили у ДПСУ.
Окупаційна армія росії у четвер, 2 травня, накрила вогнем місто Куп'янськ та ще три села у Харківській області.
Зеленський у четвер, 2 травня, провів чергове засідання Ставки. У ньому взяли участь представники Кабміну та військового командування.
Росія продовжує активно використовувати свої ДРГ у прикордонній зоні. Найчастіше ворожі диверсанти намагаються прорватися через Сумську область.
Російські військові активізували перекидання солдатів і техніки по території Криму. Однак це не означає, що ворог створює контингент для наступу з півдня.
Окупаційна армія рф підійшла до межі міста Часів Яр. Незважаючи на постійні обстріли, у місті залишаються майже 700 цивільних.
На військовому аеродромі в Джанкої, судячи з супутникових знімків, пошкоджено російську систему протиповітряної оборони С-300/С-400.
Журналісти AP показали кадри зруйнованого Часового Яру, зняті з безпілотника у понеділок. У місті майже немає цілих будівель.
Організація Human Rights Watch зафіксувала, що окупанти з грудня розстріляли щонайменше 15 українських військових під час спроби здатися в полон. Це воєнний злочин.
Російські удари пошкодили половину енергетичної інфраструктури України, констатував Кулеба. Але Україна тримається так, як інша країна не трималася б.