Тищенко Юлія

Місцеві вибори: чи відбувся реванш проросійських сил

На місцях утворилися «регіональні бульбашки» через посилення еліт, але про реванш проросійських сил говорити не можна, вважає експерт.

Нормандські перемовини: чи буде обговорюватися повернення Україні контролю над кордоном?

Питання повернення Україні контролю над кордоном може стати предметом консультацій під час відеоконференції глав МЗС нормандської четвірки.

Ризик скасування люстрації: якими будуть наслідки для країни

Конституційний суд розглядає конституційність закону про люстрацію – якщо його визнають незаконним, до влади зможуть повернутися всі чиновники часів Януковича. Під будівлею суду влаштували акцію протесту.

РФ не поверне Крим навіть через 15 років. Що буде з півостровом?

Москва не поверне Крим навіть за 15 років, а Київ не піде на компроміс заради Донбасу, вважає екс-посол США в Україні Джон Гербст.

У РФ продовжили арешт усім українським морякам. Що планує Кремль?

Лефортовський суд Москви продовжив до 24 квітня термін арешту всім українським морякам, яких незаконно затримали в Керченській протоці.

Вибори за відкритими списками: чи змінять стару систему та що це дасть

В Європарламенті закликали українську владу якомога швидше ухвалити Виборчий кодекс. Про перспективи змінити виборчу систему поговорили з експертами.

Звільнення політв’язнів: чи вплине Ердоган та чи достатнім є тиск Заходу

Президент України сподівається, що турецький лідер Реджеп Ердоган допоможе вплинути на Росію для звільнення українських політв'язнів.

Антикорупційний суд і майже 2 тисячі поправок: перспективи ухвалення та фактор Заходу

Спікер ВР заявив, що розглянути законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні планують 24 травня. Перспективи ухвалення оцінили експерти.

Кримськотатарська автономія: зміни до Конституції та перейменування

Про внесення правок до Конституції щодо перейменування та визнання автономії Криму говорять уже не один рік, але поки питання не вирішене. Чому та для чого це потрібно, міркували експерти.

Чи є шанс розпочати суди над чиновниками режиму Януковича в 2018 році?

Генпрокурор заявив, що в Україні почнуться судові процеси над членами організованого злочинного угруповання Януковича – Азаровим, Арбузовим, Клименком, Захарченком, Якименком. Перспективи оцінили експерти.