Тищенко Юлія

Ризик скасування люстрації: якими будуть наслідки для країни

Конституційний суд розглядає конституційність закону про люстрацію – якщо його визнають незаконним, до влади зможуть повернутися всі чиновники часів Януковича. Під будівлею суду влаштували акцію протесту.

РФ не поверне Крим навіть через 15 років. Що буде з півостровом?

Москва не поверне Крим навіть за 15 років, а Київ не піде на компроміс заради Донбасу, вважає екс-посол США в Україні Джон Гербст.

У РФ продовжили арешт усім українським морякам. Що планує Кремль?

Лефортовський суд Москви продовжив до 24 квітня термін арешту всім українським морякам, яких незаконно затримали в Керченській протоці.

Вибори за відкритими списками: чи змінять стару систему та що це дасть

В Європарламенті закликали українську владу якомога швидше ухвалити Виборчий кодекс. Про перспективи змінити виборчу систему поговорили з експертами.

Звільнення політв’язнів: чи вплине Ердоган та чи достатнім є тиск Заходу

Президент України сподівається, що турецький лідер Реджеп Ердоган допоможе вплинути на Росію для звільнення українських політв'язнів.

Антикорупційний суд і майже 2 тисячі поправок: перспективи ухвалення та фактор Заходу

Спікер ВР заявив, що розглянути законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні планують 24 травня. Перспективи ухвалення оцінили експерти.

Кримськотатарська автономія: зміни до Конституції та перейменування

Про внесення правок до Конституції щодо перейменування та визнання автономії Криму говорять уже не один рік, але поки питання не вирішене. Чому та для чого це потрібно, міркували експерти.

Чи є шанс розпочати суди над чиновниками режиму Януковича в 2018 році?

Генпрокурор заявив, що в Україні почнуться судові процеси над членами організованого злочинного угруповання Януковича – Азаровим, Арбузовим, Клименком, Захарченком, Якименком. Перспективи оцінили експерти.

«Маски-шоу» в Gulliver: із чим пов'язане захоплення «Вестей» і про що це говорить

8 лютого керівництво видання Вести повідомило, що до офіса редакції газети увірвалися працівники поліції, видання не могло працювати. Оцінили інцидент експерти.

Антикорупційний суд – не панацея: стимули від Заходу та українські реалії

Фінансові організації незадоволені законопроектом про антикорупційний суд. Тим часом у ВР вирішили відкласти розгляд документу. Чому важливо ухвалити цей законопроект, розповіли експерти.