Воля Володимир сторінка 2

Законопроект про реінтеграцію Донбасу: яка подальша доля документа

Голосування в другому читанні законопроекту про реінтеграцію Донбасу внесене до порядку денного ВР. Наступного разу в пленарному режимі депутати зберуться вже в грудні. Яка подальша доля документу, міркували експерти.

Голосування за держбюджет-2018: у кого «золота акція» та що ускладнить процес

Держбюджет-2018 за основу ухвалили ще у вересні, а от подальший розгляд фінансового кошторису триває досі. Після цього тижня в пленарному режимі ВР збереться вже в грудні. Перспективи ухвалення бюджету оцінили експерти.

«Саакашвіліада»: чим завершиться епопея з грузинським нелегалом та як відреагує Захід

Міхеіл Саакашвілі не зміг отримати статусу біженця в Україні й заявив, що відтепер житиме в наметовому містечку. Чим завершиться історія з грузинським політиком, обговорювали разом з експертами.

Справа Полякова: що може змінити перебіг процесу

Нардеп Максим Поляков від самого початку заявляв, що справа проти нього не має шансів. Наразі політик очікує зняття обвинувачення вже за кілька місяців. Оцінку ситуації дали експерти.

Законопроект про реінтеграцію Донбасу: що не так із документом і кому він потрібен

Закон щодо реінтеграції в АП називають невідкладним і в другому читанні планують ухвалити згідно з регламентом. Проте критика на його адресу не вщухає. Що не так? Детальніше ув ситуації розбиралися експерти.

Продовження особливого статусу ОРДЛО: для чого це потрібно та що чекає на Донбас

Сьогодні набув чинності закон про продовження особливого статусу Донбасу. Для чого потрібен такий крок та що це змінить, розповіли експерти.

Виступ Порошенка в ООН: показові тези та приховані мотиви

Президент України Петро Порошенко виступив на дебатах Радбезу ООН. Головною темою виступу президента стали миротворці на Донбасі.

Обшуки в Миколаєві: з чим пов'язана спецоперація ГПУ

У Генпрокуратурі заявили, що 10 років кримінальне угруповання в Миколаєві тримало бізнес та всю місцеву владу під контролем. Навіть, якщо це дійсно так, то що заважало, знаючи про злочини в регіоні, розслідувати їх раніше?

Насіров vs слідство: справу «головного податківця» поставили на паузу

Політолог оцінив ситуацію довкола справи Романа Насірова та розповів, які подальші перспективи розслідування.

Спецконфіскація в законі: у чому небезпека та що гальмує процес

Політолог пояснив, чому закон про спецконфіскацію постійно відкладають, і назвав головні ризики в цьому процесі.