Воля Володимир сторінка 2

Що означає резолюція ПАРЄ щодо Донбасу для України?

ПАРЄ ухвалила резолюцію номер 2168, в якій акцентувала на проведених Росією репресіях у Криму та складній гуманітарній ситуації на Донбасі. Яке практичне значення документу, розповіли експерти.

Дружба на відстані: зовнішньополітичні підсумки 2017 року

Ситуація в Україні потрапила в один із п'яти пріоритетів зовнішньої політики ЄС, але дедалі частіше Захід дорікає Києву корупцією та відсутністю реформ. Про здобутки та втрати України у відносинах із ЄС говорили експерти.

Відкат реформ: чому Захід зайняв жорсткішу позицію щодо України

В ЄС заявили про те, що підтримка України не є безумовною, а відкат антикорупційних реформ ставить під сумнів співпрацю з ЄС. Оцінку двостороннім відносинам дали експерти.

Санкції проти Росії: яка їхня роль через три роки та чи є ризик скасування

Дедалі частіше лунають заклики про пом’якшення, а подекуди взагалі про зняття обмежень з РФ. Політику санкцій оцінили експерти.

«Крок назад» щодо Донбасу: який вибір має зробити українська сторона

Курт Волкер відкрито зізнався, що вирішити конфлікт на Донбасі найближчим часом неможливо, а останню зустріч із Сурковим назвав кроком назад. Чому та перед яким вибором постала Україна, розмірковували разом з експертами.

Законопроект про реінтеграцію Донбасу: яка подальша доля документа

Голосування в другому читанні законопроекту про реінтеграцію Донбасу внесене до порядку денного ВР. Наступного разу в пленарному режимі депутати зберуться вже в грудні. Яка подальша доля документу, міркували експерти.

Голосування за держбюджет-2018: у кого «золота акція» та що ускладнить процес

Держбюджет-2018 за основу ухвалили ще у вересні, а от подальший розгляд фінансового кошторису триває досі. Після цього тижня в пленарному режимі ВР збереться вже в грудні. Перспективи ухвалення бюджету оцінили експерти.

«Саакашвіліада»: чим завершиться епопея з грузинським нелегалом та як відреагує Захід

Міхеіл Саакашвілі не зміг отримати статусу біженця в Україні й заявив, що відтепер житиме в наметовому містечку. Чим завершиться історія з грузинським політиком, обговорювали разом з експертами.

Справа Полякова: що може змінити перебіг процесу

Нардеп Максим Поляков від самого початку заявляв, що справа проти нього не має шансів. Наразі політик очікує зняття обвинувачення вже за кілька місяців. Оцінку ситуації дали експерти.

Законопроект про реінтеграцію Донбасу: що не так із документом і кому він потрібен

Закон щодо реінтеграції в АП називають невідкладним і в другому читанні планують ухвалити згідно з регламентом. Проте критика на його адресу не вщухає. Що не так? Детальніше ув ситуації розбиралися експерти.