Воля Володимир сторінка 2

Зустріч Путіна з Меркель: чи чекати нового союзу та що важливо для України

Ангела Меркель прийме президента Росії Володимира Путіна 18 серпня в Берліні. Оцінили переговори лідерів країн експерти.

Чому Україні може загрожувати наплив мігрантів

У Державній прикордонній службі попередили про збільшення кількості мігрантів в Україні найближчим часом. Чи є такий ризик та що робити, міркували експерти.

Чим небезпечний демарш РФ на сесії ПА ОБСЄ?

Російська делегація в Парламентській асамблеї (ПА) ОБСЄ залишила залу засідань. Аргументація – грубе порушення регламенту при голосуванні. Чим небезпечний такий демарш РФ, пояснили експерти.

У якому випадку Путін може погодитися на звільнення Сенцова?

38 країн світу закликали генсека ООН сприяти звільненню Олега Сенцова, який голодує вже місяць. Чи вплине це на керівництво РФ, міркували експерти.

Зміна «куратора» щодо Донбасу: що може означати відставка Суркова?

ЗМІ вкотре пишуть, що найближчим часом очікується відставка Владислава Суркова з посади куратора з питань Донбасу.

Чи можливий обмін Вишинського на Сенцова та чи впливає на щось голодування?

Прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца заявила про можливість обміну Вишинського на Сенцова. Оцінили такі перспективи та розповіли, який вплив має голодування ув’язнених на рішення, експерти.

Чи стане призначення Пашиняна перемогою вірменського «майдану» та чого чекати далі?

У парламенті Вірменії 8 травня відбудеться голосування за кандидатуру Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра. Про ймовірне призначення та подальший розвиток подій міркували експерти.

Визнання окупації Донбасу: що маніпулятивного було в рішенні ПАРЄ?

Парламентська асамблея Ради Європи визнала, що непідконтрольні Україні території Донбасу окуповані Росією. Про тонкощі рішення розповіли експерти.

Повернення в Україну: на що розраховує Саакашвілі й чого чекати?

Міхеіл Саакашвілі, якого вислали з України, заявив, що планує повернутися. Чи можливо це та чого чекати, міркували експерти.

Громадянське суспільство vs. політики: в чому основний страх влади?

Кабмін заборонив депутатам заходити до парламенту зі зброєю. Хоча не всі нардепи з цим згодні. Тим часом триває справа Савченко-Рубана, а в Нацкорпусі заявили, що підтримали б держпереворот. Радикальні настрої в суспільстві оцінили експерти.