Воля Володимир

Свідчення президента щодо Майдану: чого чекати та чи змінить це перебіг розслідування

Петро Порошенко оголосив про своє рішення брати участь у судовому процесі щодо злочинів на Майдані. Які очікування та чим викликане таке рішення, міркували експерти.

Звільнення Насірова: чи оберуть нового очільника ДФС та хто з міністрів у зоні ризику

Кабмін звільнив Романа Насірова з посади голови ДФС, а сам він називає своє звільнення незаконним. Якими будуть торги за нове вакантне місце та хто ще в зоні ризику, міркували експерти.

Що означає резолюція ПАРЄ щодо Донбасу для України?

ПАРЄ ухвалила резолюцію номер 2168, в якій акцентувала на проведених Росією репресіях у Криму та складній гуманітарній ситуації на Донбасі. Яке практичне значення документу, розповіли експерти.

Дружба на відстані: зовнішньополітичні підсумки 2017 року

Ситуація в Україні потрапила в один із п'яти пріоритетів зовнішньої політики ЄС, але дедалі частіше Захід дорікає Києву корупцією та відсутністю реформ. Про здобутки та втрати України у відносинах із ЄС говорили експерти.

Відкат реформ: чому Захід зайняв жорсткішу позицію щодо України

В ЄС заявили про те, що підтримка України не є безумовною, а відкат антикорупційних реформ ставить під сумнів співпрацю з ЄС. Оцінку двостороннім відносинам дали експерти.

Санкції проти Росії: яка їхня роль через три роки та чи є ризик скасування

Дедалі частіше лунають заклики про пом’якшення, а подекуди взагалі про зняття обмежень з РФ. Політику санкцій оцінили експерти.

«Крок назад» щодо Донбасу: який вибір має зробити українська сторона

Курт Волкер відкрито зізнався, що вирішити конфлікт на Донбасі найближчим часом неможливо, а останню зустріч із Сурковим назвав кроком назад. Чому та перед яким вибором постала Україна, розмірковували разом з експертами.

Законопроект про реінтеграцію Донбасу: яка подальша доля документа

Голосування в другому читанні законопроекту про реінтеграцію Донбасу внесене до порядку денного ВР. Наступного разу в пленарному режимі депутати зберуться вже в грудні. Яка подальша доля документу, міркували експерти.

Голосування за держбюджет-2018: у кого «золота акція» та що ускладнить процес

Держбюджет-2018 за основу ухвалили ще у вересні, а от подальший розгляд фінансового кошторису триває досі. Після цього тижня в пленарному режимі ВР збереться вже в грудні. Перспективи ухвалення бюджету оцінили експерти.

«Саакашвіліада»: чим завершиться епопея з грузинським нелегалом та як відреагує Захід

Міхеіл Саакашвілі не зміг отримати статусу біженця в Україні й заявив, що відтепер житиме в наметовому містечку. Чим завершиться історія з грузинським політиком, обговорювали разом з експертами.