Воля Володимир

ПАРЄ не скасувала санкції проти РФ. Кому це насправді вигідно?

ПАРЄ не знайшла голосів для зміни санкційних правил і відклала вирішення цього питання на наступний рік.

Чому хочуть повернути російську делегацію до ПАРЄ та хто буде «за»?

Генсек Парламентської асамблеї Ради Європи Турбйорн Ягланд підготував поправки до регламенту Асамблеї, які в майбутньому можуть повернути російську делегацію до ПАРЄ.

Українцям роздають угорські паспорти. Чи можна створити «антиугорську коаліцію»

У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти. Клімкін допустив висилку консула Угорщини.

У США петиція за звільнення Сенцова зібрала 100 тисяч голосів. Що далі?

Петиція з вимогою сприяти звільненню українського режисера Олега Сенцова на сайті Білого дому набрала необхідну кількість голосів.

Чому РФ може повернутися до ПАРЄ та як на цьому зіграти Україні?

Дмитро Кулеба застеріг, що РФ принципово повернутися в січні до ПАРЄ, за чим можуть послідувати поступки Москві та зміна ставлення до Росії

Рейтинг Путіна впав до мінімуму 2013 року. Чому та чи змінить це щось?

Рейтинг Путіна знизився до мінімуму 2013 року, коли за нього були готові проголосувати менш ніж половина росіян. Лише 45 відсотків голосували б за Путіна в разі, якби вибори відбулися найближчої неділі.

Зустріч Путіна з Меркель: чи чекати нового союзу та що важливо для України

Ангела Меркель прийме президента Росії Володимира Путіна 18 серпня в Берліні. Оцінили переговори лідерів країн експерти.

Чому Україні може загрожувати наплив мігрантів

У Державній прикордонній службі попередили про збільшення кількості мігрантів в Україні найближчим часом. Чи є такий ризик та що робити, міркували експерти.

Чим небезпечний демарш РФ на сесії ПА ОБСЄ?

Російська делегація в Парламентській асамблеї (ПА) ОБСЄ залишила залу засідань. Аргументація – грубе порушення регламенту при голосуванні. Чим небезпечний такий демарш РФ, пояснили експерти.

У якому випадку Путін може погодитися на звільнення Сенцова?

38 країн світу закликали генсека ООН сприяти звільненню Олега Сенцова, який голодує вже місяць. Чи вплине це на керівництво РФ, міркували експерти.