Воля Володимир

Чи стане призначення Пашиняна перемогою вірменського «майдану» та чого чекати далі?

У парламенті Вірменії 8 травня відбудеться голосування за кандидатуру Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра. Про ймовірне призначення та подальший розвиток подій міркували експерти.

Визнання окупації Донбасу: що маніпулятивного було в рішенні ПАРЄ?

Парламентська асамблея Ради Європи визнала, що непідконтрольні Україні території Донбасу окуповані Росією. Про тонкощі рішення розповіли експерти.

Повернення в Україну: на що розраховує Саакашвілі й чого чекати?

Міхеіл Саакашвілі, якого вислали з України, заявив, що планує повернутися. Чи можливо це та чого чекати, міркували експерти.

Громадянське суспільство vs. політики: в чому основний страх влади?

Кабмін заборонив депутатам заходити до парламенту зі зброєю. Хоча не всі нардепи з цим згодні. Тим часом триває справа Савченко-Рубана, а в Нацкорпусі заявили, що підтримали б держпереворот. Радикальні настрої в суспільстві оцінили експерти.

Вибори-2019: президентські амбіції та політичні перспективи Кличка

Мер Києва Віталій Кличко не виключає висування своєї кандидатури на посаду президента України в 2019 році. Президентські перспективи оцінили експерти.

«Кремлівський список» у дії: до чого може призвести та навіщо це США?

У Вашингтоні повідомили, що запровадять санкції проти РФ уже цього тижня. Але нещодавно Волкер заявив про готовність пом’якшити санкції, якщо РФ посприяє миру на Донбасі. Ситуацію оцінили експерти.

Вибори-2019: другий термін Порошенка та позиції головного конкурента

Президент України провів уже сьому прес-конференцію за час свого президентства. До старту виборчої кампанії не так багато. Шанси на другий термін оцінили експерти.

Чому Донбас «на паузі» та чи надовго?

Курт Волкер заявив, що не очікує жодних рішень щодо Донбасу найближчим часом, оскільки невідомо, яку тактику обере РФ після президентських виборів.

Свідчення президента щодо Майдану: чого чекати та чи змінить це перебіг розслідування

Петро Порошенко оголосив про своє рішення брати участь у судовому процесі щодо злочинів на Майдані. Які очікування та чим викликане таке рішення, міркували експерти.

Звільнення Насірова: чи оберуть нового очільника ДФС та хто з міністрів у зоні ризику

Кабмін звільнив Романа Насірова з посади голови ДФС, а сам він називає своє звільнення незаконним. Якими будуть торги за нове вакантне місце та хто ще в зоні ризику, міркували експерти.