Воля Володимир

Членство України в ЄС і НАТО. Без шансів?

Вступити до НАТО Україні буде простіше, ніж до Євросоюзу, тому що в країні відбувається реформування сектора безпеки та оборони, вважає міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Як довго триватиме «шатдаун» та чи знайде Трамп компроміс із демократами?

Часткове зупинення роботи федеральних установ у США, що розпочалося 22 грудня 2018 року, побило попередній рекорд за тривалістю й стало найтривалішим в історії країни.

Єврокомісія висунула Україні нові вимоги: чи є загроза для безвізу

Згідно зі звітом Єврокомісії щодо безвізу, Україна зобов’язана терміново скасувати е-декларування для активістів, запустити ВАКС і налагодити роботу НАБУ та САП.

Якими будуть наслідки розірвання договору про дружбу з РФ?

Петро Порошенко вніс до ВР законопроект про припинення дії договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та РФ.

Курс України на ЄС та НАТО. Чи станемо ми ближчими до Європи?

Верховна Рада України сьогодні може закріпити в Конституції курс на вступ до Євросоюзу та НАТО. Про ініціативу поговорили з експертами.

«Драконівські» санкції США проти РФ: запровадять чи лише обіцяють?

У США запустили механізм розгляду нового пакету заходів проти Росії, який отримав неофіційну назву драконівські санкції.

Вибори до Конгресу: що означають для Трампа та чим важливі Україні

За результатами проміжних виборів у США демократи здобувають більшість у Палаті представників. Підсумки підбили експерти.

ПАРЄ не скасувала санкції проти РФ. Кому це насправді вигідно?

ПАРЄ не знайшла голосів для зміни санкційних правил і відклала вирішення цього питання на наступний рік.

Чому хочуть повернути російську делегацію до ПАРЄ та хто буде «за»?

Генсек Парламентської асамблеї Ради Європи Турбйорн Ягланд підготував поправки до регламенту Асамблеї, які в майбутньому можуть повернути російську делегацію до ПАРЄ.

Українцям роздають угорські паспорти. Чи можна створити «антиугорську коаліцію»

У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти. Клімкін допустив висилку консула Угорщини.