Наскільки зростуть тарифи та як «Нафтогаз» формує ціну?

На засіданні уряду в середу, 29 серпня, продовжили спеціальні зобов'язання для Нафтогазу до 1 жовтня. Про те, що буде з тарифами, міркували експерти.

Чим закінчиться конфлікт «Нафтогазу» та КМДА для споживачів?

Мер міста вважає, що Нафтогаз діє методами шантажу, відмовляючись від поставок тепла. Також влада готова взяти на себе борг, але без штрафів і пені. Оцінили ситуацію експерти.

Судова тяжба з «Газпромом» триває: то чи була стокгольмська «перемога»?

Нафтогаз направив подання до апеляційного суду округу Свеа (Швеція), який за клопотанням Газпрому ухвалив рішення про призупинення процедури примусового стягнення боргу в 2,6 мільярда доларів. Про ситуацію поговорили з експертами.

Чи може НКРЕКП після відставки Вовка переглянути формулу Роттердам+?

Президент України Петро Порошенко звільнив Дмитра Вовка з посади голови НКРЕКП. Про те, чи може новий склад НКРЕКУ переглянути скандальну формулу Роттердам +, розповіли експерти.

Чому на АЗС знову дорожчає паливо та чи можна контролювати зростання цін?

За один день, у період із 14 до 15 травня, в деяких мережах автозаправних станцій України зросли роздрібні ціни на бензини та дизельне паливо. Оцінили тенденції на ринку експерти.

Відмова РФ постачати газ і виплачувати борг: чому зарано робити висновки та як стягнути виплати

Газпром, як і раніше, відмовляється виконувати рішення Стокгольмського суду. В Нафтогазі заявляють про розірвання контрактів. Оцінили ситуацію експерти.

Відмова «Газпрому» постачати газ: чи будуть наслідки та як змусити РФ виконувати рішення суду

Нафтогаз звинуватив Газпром у початку газової війни. Чи буде РФ виконувати рішення арбітражу й наскільки критичними можуть бути наслідки для України через припинення поставок газу?

Спір «Нафтогазу» та «Газпрому»: що вирішив Стокгольмський арбітраж і в чому побоювання

Президент України назвав рішення Стокгольмського арбітражу історичною перемогою. Оцінили спір Нафтогазу та Газпрому експерти.

Судовий спір із «Газпромом»: чи доведеться Україні купувати російський газ?

У Нафтогазі заявили, що виграли суд у Стокгольмі. Про те, що означає рішення суду в Стокгольмі, та чи потрібно купувати газ у Газпрому, розповіли експерти.

Завищені тарифи для населення: хто винен та чи є варіанти зниження цін на газ

З квітня 2018 року ціна на газ для українців може зрости відразу на 20 відсотків. У Нафтогазі запевняють, що ціни можуть стабілізуватися через власний видобуток газу. Хто винен у високих тарифах, розбирались експерти.