Землянський Валентин

Експорт електроенергії до Білорусі: як це вплине на ринок

Коли на українському енергетичному ринку виробляється надлишок електроенергії, експорт може стати лише джерелом заробітку, однак це не допоможе збалансувати ситуацію на ринку, вважає експерт.

Обвал цін на нафту: чи будуть серйозні наслідки для РФ?

Обвал цін на нафту може бути критичним для будь-якої нафтовидобувної країни, але в Росії підготувалися до кризи в газузі.

«Ідеальний шторм»: як епідемія COVID-19 прискорила обвал цін на нафту

Криза навколо глобальної нафтової галузі почалася задовго до епідемії, й поширення коронавірусу її прискорило.

Вартість пального в червні: чи чекати цінових стрибків українцям

В АМКУ висловили побоювання з приводу того, що нові правила вивезення з території РФ бензину, дизельного палива та скрапленого газу, які почнуть діяти з 1 червня, можуть зумовити зростання цін на пальне в Україні.

ГТС України хочуть віддати в міжнародний консорціум. Як скоро та в чому ризик?

Коболєв повідомив, що Україні потрібно в найближчі два місяці вирішити, чи готова вона передати контроль над своєю ГТС неукраїнській компанії або консорціуму.

Транзитний контракт із «Газпромом»: коли можуть домовитися

У Брюсселі відбулися тристоронні переговори за участю України, Європейської комісії та Росії по транзиту газу, але сторони не досягли домовленостей.

Тарифи в 2019 році: чого чекати українцям

Ціни на газ зросли на 23,5 відсотки. Вже з 1 січня НКРЕКП встановила нові тарифи на тепло. Ціни підвищаться в середньому на 12-24 відсотки. Більше про ситуацію знають експерти.

Зрив опалювального сезону в українських містах. Хто винен?

У Смілі запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. У Кривому Розі в школах і дитячих садках оголошені канікули через відсутність опалення. Проблеми з опалювальним сезоном також у Херсоні та Одесі. Про ситуацію поговорили з експертами.

Подорожчання газу: чого українцям чекати далі?

Кабмін підвищує ціну на газ із листопада на 23,5 відсотки – до 8,6 гривні за кубометр. Прем'єр говорить, що це вимушений крок.

Подорожчання газу: що буде із субсидіями?

Газ подорожчає на 23,5 відсотки з 1 листопада. Президент доручив розширити програму субсидій. Більше про ситуацію знають експерти.