Землянський Валентин

Вартість пального в червні: чи чекати цінових стрибків українцям

В АМКУ висловили побоювання з приводу того, що нові правила вивезення з території РФ бензину, дизельного палива та скрапленого газу, які почнуть діяти з 1 червня, можуть зумовити зростання цін на пальне в Україні.

ГТС України хочуть віддати в міжнародний консорціум. Як скоро та в чому ризик?

Коболєв повідомив, що Україні потрібно в найближчі два місяці вирішити, чи готова вона передати контроль над своєю ГТС неукраїнській компанії або консорціуму.

Транзитний контракт із «Газпромом»: коли можуть домовитися

У Брюсселі відбулися тристоронні переговори за участю України, Європейської комісії та Росії по транзиту газу, але сторони не досягли домовленостей.

Тарифи в 2019 році: чого чекати українцям

Ціни на газ зросли на 23,5 відсотки. Вже з 1 січня НКРЕКП встановила нові тарифи на тепло. Ціни підвищаться в середньому на 12-24 відсотки. Більше про ситуацію знають експерти.

Зрив опалювального сезону в українських містах. Хто винен?

У Смілі запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. У Кривому Розі в школах і дитячих садках оголошені канікули через відсутність опалення. Проблеми з опалювальним сезоном також у Херсоні та Одесі. Про ситуацію поговорили з експертами.

Подорожчання газу: чого українцям чекати далі?

Кабмін підвищує ціну на газ із листопада на 23,5 відсотки – до 8,6 гривні за кубометр. Прем'єр говорить, що це вимушений крок.

Подорожчання газу: що буде із субсидіями?

Газ подорожчає на 23,5 відсотки з 1 листопада. Президент доручив розширити програму субсидій. Більше про ситуацію знають експерти.

Опалювальний сезон: чи готова Україна до зими та з чим будуть проблеми?

Офіційно опалювальний сезон в Україні стартує 15 жовтня, але влада на місцях може ухвалювати рішення сама. Про підготовку до зими поговорили з експертами.

Чому дорожчає автомобільне пальне та чи є можливість впливати на ціни?

У четвер, 11 жовтня, в Києві перевізники анонсували ЗМІ акцію Бойкот цін на пальне. Вранці перестануть їздити машини та маршрутки. Про ціни на пальне поговорили з експертами.

Подорожчання бензину: чи можливо контролювати ціни та в чому провина уряду

Ряд великих операторів роздрібного ринку підвищили вартість палива. Бензин знову подорожчав. Як контролювати ціни, знають експерти