Загородній Тарас

Чому суд поновив Насірова на посаді та що буде далі?

Згідно з рішенням суду, Роман Насіров поновлений на посаді голови ДФС. У ситуації розбирались експерти.

Гроші з центру на місця: що змінила реформа децентралізації

Прем'єр вважає за необхідне внести до Конституції зміни, спрямовані на визначення повноважень і відповідальності місцевого самоврядування.

Вибори-2019: про що говорить соціологія?

Згідно з останніми даними, 21 відсоток респондентів готові проголосувати за лідера політичної партії Батьківщина. Більше про соціологію знають експерти.

Чому Луценко насправді зібрався у відставку?

Голова Генеральної прокуратури заявив про намір подати у відставку. Сьогодні він збирається подати відповідну заяву президенту Порошенку.

Садовий заявив, що йде в президенти. Що з цього вийде?

Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах президента України. Про перспективи поговорили з експертами.

НАБУ підозрює Омеляна в незаконному збагаченні. Що загрожує міністру?

Міністра інфраструктури підозрюють в незаконному збагаченні. За даними НАБУ, його витрати виявилися більшими, ніж він заробив. Сьогодні суд обирає запобіжний захід.

Відкриті списки на виборах: що змінять та чи врятують від скуповування голосів

Депутати повернулися після канікул на свої робочі місця. У планах на осінь – зміна Виборчого законодавства. Про систему відкритих списків більше знають експерти.

Комітети в Раді огородять колючим дротом. Навіщо й від кого захищається влада?

Народних депутатів захищатиме колючій дріт. Управління справами Верховної Ради уклало договір на купівлю та встановлення бар'єру з колючого дроту.

Вибори-2019: як проявляють себе в передвиборчих перегонах екс-регіонали

До виборів залишилося небагато часу, тому боротьба за виборця вже почалася. Про передвиборчі тенденції говорили експерти.

Рік до виборів: про що говорять цифри?

Згідно з результатами останнього дослідження, проведеного соціологічною групою Рейтинг, лідером президентського рейтингу залишається Тимошенко,