Мусієнко Олександр

Затримання Харченка в «ДНР»: як це вплине на подальший розгляд справи МН17

Затримання в окупованому Донецьку підозрюваного у справі про збиття МН17 Леоніда Харченка підтверджує причетність РФ до катастрофи, вважає експерт.

Місцеві вибори: чи отримає ОРДЛО легітимних представників

В умовах існування псевдореспублік на території ОРДЛО, проведення місцевих виборів та обрання легітимних представників неможливе, вважає експерт.

Посткоронавірусна епоха: як пандемія змінить світ

У коментарі Слово і діло керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко визначив кілька фундаментальних змін, які принесе пандемія.

Надзвичайна ситуація чи стан: у чому різниця та який режим потрібен Україні

Що таке режим надзвичайної ситуації, у чому різниця з режимом надзвичайного стану, які зобов’язання покладаються на громадян та який особливий правовий режим підходить Україні?

Боротьба з коронавірусом: що ще має зробити влада для захисту населення

Слово і Діло поцікавилося в експертів, що ще має зробити влада, щоб протидіяти коронавірусу.

Міністри під ударом: хто може піти у відставку

Голова комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної ради Денис Монастирський заявив, що випробувальний термін для міністра внутрішніх справ Арсена Авакова не закінчений

Політичні тенденції-2020: які виклики чекають на Зеленського та Україну

Найбільшим викликом для президента України Володимира Зеленського в 2020 році стане ризик економічної кризи, вважає аналітик Валентин Краснопьоров.

Політичний прогноз на 2020 рік: які зміни чекають на Україну

У коментарі порталу політичний експерт Олександр Мусієнко наголосив, що Україні навряд чи варто розраховувати на велике диво 2020 року.

Головні досягнення та провали в Україні 2019 року

У коментарі порталу політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко підкреслив, що досягненням 2019 року можна вважати проведення демократичних, чесних та прозорих виборів.

Навіщо Зеленському «План оборони» та Нацгвардія?

Володимир Зеленський хоче Національну гвардію повернути під крило президента, а для захисту країни планують розробити План оборони України.