Пашков Михайло сторінка 3

З чим пов'язаний візит Волкера в Україну?

Курт Волкер, який сьогодні прибуде в Україну, має намір відвідати Донбас. Про значення візиту спецпредставника розповіли експерти.

Яким буде курс Угорщини щодо України після перемоги Орбана?

Прем'єр-міністр Угорщини оголосив про свою перемогу на парламентських виборах. Що перемога Орбана означає для України, розбирались експерти.

Завершення роботи ОБСЄ на Донбасі: чи є користь від спостерігачів?

Країни-учасниці ОБСЄ ухвалять рішення щодо продовження мандата місії на сході України, коли для цього прийде час. Мандат місії закінчиться 31 березня. Чи є необхідність в ОБСЄ на Донбасі, розбирались експерти.

Наскільки критичною є міжетнічна проблема на Закарпатті?

Голова МЗС Угорщини закликав ввести на Закарпаття 12 спостерігачів ОБСЄ. Оцінили ситуацію експерти.

Закон про «бандеризм»: чи є загроза та що змусить схаменутися польську владу?

Польська опозиція готує альтернативу закону про бандеризм, а голова польського МЗС висловив надію на врегулювання відносин з Україною. Оцінили ситуацію експерти.

Навіщо МЗС вирішило повернути представництво в Ужгороді?

Кабмін ухвалив рішення про відновлення роботи представництва Міністерства закордонних справ в Ужгороді. З чим це пов'язано, розбирались експерти.

Вибори президента РФ: чи можливий бойкот і хто представляє основний електорат Путіна

Вибори президента Російської Федерації пройдуть 18 березня 2018 року. Країною вже прокотилася хвиля мітингів із закликом проігнорувати вибори. Чи можлива неявка виборців, розбирались експерти.

Угорщина, Україна та Закарпаття: паралелі з Каталонією та ескалація конфлікту

У МЗС Угорщини висунули свої умови щодо освітнього закону та вимагають автономії Закарпаття. При цьому Клімкін повідомив, що угорці масово залишають Закарпаття. Конфлікт сторін оцінили експерти.

Саміт Східного партнерства в тіні Путіна: підсумки та європерспективи України

Під час саміту Східного партнерства ЄС наголосив на прагненні країн стати частиною Європи, але жодних гарантій нікому не надав. Підсумки саміту підбили експерти.

Історичний конфлікт Польщі та України: що буде з «чорними списками» та чи можлива розв'язка

Україна та Польща домовилися про скасування мораторію на пошуково-ексгумаційні роботи, що вже називають поступками з боку української влади, а тим часом чорні списки набули чинності. Оцінку конфлікту дали експерти.