Пашков Михайло сторінка 2

РФ у ПАРЄ: якими будуть наслідки та чи можна виключити Росію повторно

ПАРЄ підтвердила повноваження російських делегатів. Вони остаточно повернулися до ПАРЄ. Сім національних делегацій оголосили демарш через повернення РФ. Про ситуацію поговорили з експертами.

Санкції проти Суркова та депутатів Держдуми: чи є користь від обмежень

Україна запровадила санкції проти голови Держдуми Росії В'ячеслава Володіна та його заступника Петра Толстого. У списку санкцій також Сурков і російські чиновники.

ЄС призначить спецпредставника з питань України. Чим займатиметься і що важливо?

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій рекомендується призначити спеціального представника ЄС із питань Україні. Про те, чим він може займатися та чи вплине це на вирішення конфлікту на Донбасі, поговорили з експертами.

У США запропонували нові санкції проти РФ. Чи є ефект від обмежень?

Американські законодавці, зокрема, ініціювали заходи проти Москви за події в Керченській протоці. Про те, чи зможутьзапровадити санкції, та чи мають вони сенс, поговорили з експертами.

Заявка на членство в ЄС у 2024 році. Чи реальні терміни та чи зробить це країну успішною?

Україна в 2024 році подасть заявку на членство в ЄС, заявив президент України Петро Порошенко під час форуму.

Як політики використовують «Український сніданок» у Давосі?

У межах Українського сніданку в Давосі виступили лідерка партії Батьківщина Юлія Тимошенко, лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко та президент України Петро Порошенко.

Як допоможе Україні посол ООН та чи є проукраїнська коаліція в Радбезі?

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко повідомив, що в Україні цьогоріч почне працювати посол ООН. Як це посилить позиції України, знають експерти.

Покарання РФ за Азов: яких рішень чекати від Європейської Ради

Саміт ЄС ухвалить рішення продовжити економічні санкції проти РФ на півроку, говорять у дипломатичних колах ЄС. Про те, як можуть покарати РФ за агресію проти України, поговорили з експертами.

ПАРЄ пом'якшила санкції проти РФ. Чи є чого побоюватися?

Регламентний комітет ПАРЄ пом'якшив санкції, які можуть поширюватися на делегації країн-учасниць, в тому числі на Росію. Поговорили про ситуацію з експертами.

Чому президент ветував закон про дипслужбу та з чим пов'язані претензії АП?

БПП просить профільний комітет Ради форсувати роботу над законопроектом про дипслужбу з пропозиціями президента. Минулого разу на документ наклали вето. Більше про нюанси законопроекту розповіли експерти.