Обіцянки партій: які податки хочуть скасувати та чи реально

Із програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.

Обіцянки партії «Слуга народу»: чи проведуть аудит держави та перепис населення

Із програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.

Штрафи та пільги для «євробляхерів»: чи потрібно йти на поступки

8 листопада 2018 року Верховна рада підтримала нові правила розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією в Україні. Від сьогодні поліція може зупиняти нерозмитнені євробляхи. Власники таких авто влаштували мітинг під ВР.

Алкоголь і сигарети знову подорожчають: чому та що насправді провокує тінізацію

В інфляційному звіті Національного банку України за квітень ідеться про те, що зростання цін на алкоголь очікується на рівні 6-9 відсотків щорічно в 2019-2021 роках. Подорожчання тютюнових виробів прогнозується на 19 відсотків.

ДФС розділили на митну та податкову служби. Що це змінить?

Кабмін затвердив положення про податкову та митну служби. Про доцільність поділу ДФС поговорили з експертами.

Кінець пільгового розмитнення: чи врятують ці кошти ПФ і що чекає «євробляхи»

22 лютого 2019 року закінчується термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

10 днів до завершення пільгового режиму: що буде далі з «євробляхами»

Протягом останніх трьох днів пільгового розмитнення авто на європейських номерах Київська митниця працюватиме до опівночі.

Вільний обіг землі: чи готова Україна

Сьогодні, 20 грудня, ВР має намір продовжити мораторій на землю. Європейський суд із прав людини визнав мораторій порушенням прав людини. Про дію мораторію поговорили з експертами.

Купівля-продаж землі в Україні: що робити з мораторієм

У грудні 2017 року Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року. Наразі депутати мають намір продовжити дію мораторію.

Розмитнення авто на єврономерах: що пропонують та яка формула розрахунку

Верховна Рада проголосувала за ухвалення в цілому законопроекту про внесення змін щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів.