Несходовський Ілля

Розмитнення «євроблях»: які потрібні зміни та що робити з екостандартами

В Україні збільшилася кількість старих авто з-за кордону до 27 тисяч. Це максимальний результат, не враховуючи перші три місяці року, коли за пільговими ставками активно легалізувалися євробляхи.

Зростання середніх зарплат: експерти оцінили прогноз Мінекономіки

Мінекономіки прогнозує, що в найближчі три роки зарплати в середньому зростатимуть на 2 тисячі гривень на рік. Економісти – дещо іншої думки.

Складнощі кредитування: від чого залежатиме нова програма з МВФ

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що українська делегація позитивно оцінює перебіг переговорів з МВФ.

73% проти відкриття ринку землі. Чому та яка модель вигідна Україні?

Зеленський запропонував на першому етапі запуску ринку продавати землю винятково українцям. Водночас, за даними групи Рейтинг, 73 відсотки громадян проти відкриття ринку землі.

Техогляд і розмитнення авто: що робити з «євробляхами»

Автомобілісти, які зібралися на акцію За доступне розмитнення під Верховною радою в середу, 2 жовтня, чекають зустрічі з прем'єром Олексієм Гончаруком.

Візит місії МВФ: чого зажадають кредитори в обмін на транш

Місія Міжнародного валютного фонду перебуватиме в Україні з 10 по 24 вересня. Про подальшу співпрацю поговорили з експертами.

«Євробляхам» дали останній шанс: які зміни можуть запровадити в майбутньому

Верховна рада ухвалила президентський законопроект про відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення автомобілів.

Зеленський поставив завдання Кабміну. Чи впораються «слуги народу» та в чому ризик?

Зеленський поставив перед новим Кабінетом міністрів та Верховною Радою першочергові завдання та назвав терміни, коли вони повинні бути виконані.

Штрафи за «євробляхи»: яке покарання передбачили для водіїв

З 22 серпня почали діяти штрафи за нерозмитнені авто. 8 листопада 2018 року Верховна рада підтримала нові правила розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією в Україні.

Обіцянки партій: які податки хочуть скасувати та чи реально

Із програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.