Перепелиця Григорій

РФ не поверне Крим навіть через 15 років. Що буде з півостровом?

Москва не поверне Крим навіть за 15 років, а Київ не піде на компроміс заради Донбасу, вважає екс-посол США в Україні Джон Гербст.

Хімічна катастрофа в Криму. Що буде далі та чи поверне Україна півострів?

У МінТОТ говорять, що Кримський титан замовчує масштаби техногенної катастрофи. Про подальшу ситуацію в Криму говорили експерти.

Україна на порозі виборів: що буде з Донбасом

Поки Путін просуває ідею референдуму для Донбасу, в МЗС України попереджають про втручання РФ у вибори-2019. Про сценарії для Донбасу в зв’язку з виборами говорили експерти.

Чи судитимуть Путіна в Гаазі та як змусити РФ заплатити за Донбас?

Президент заявив, що Україна ініціює позов до Росії щодо відшкодування збитків на Донбасі. За даними Atlantic Council, збитки України від російської агресії оцінили в 100 мільярдів доларів.

«КримНаш»: якою ідеєю живе РФ і чому мало шансів повернути півострів?

Президент Росії Володимир Путін заявив, що умов, за яких Росія повернула б Крим Україні, не існує. Про ситуацію з поверненням півострова говорили з експертами.

Ні миру, ні війни: чи змінилося щось за чотири роки АТО?

Чотири роки тому в Україні оголосили про початок антитерористичної операції на Донбасі. Підсумки четвертої річниці підбивали експерти.

Весняний призов-2018: чи є можливість відмовитися від строкової служби?

2 квітня розпочався весняний призов на строкову військову службу. Він триватиме до кінця травня. Чи може Україна відмовитися від строкової служби, розбирались експерти.

Отруєння Скрипаля: як це змінить ставлення Заходу до РФ та в чому користь для України

Британія висилає з країни усіх російських дипломатів та розриває відносини з РФ у відповідь на отруєння Сергія Скрипаля та його дочки. Чи змусить ця ситуація Захід подивитися інакше на дії РФ та конфлікт на Донбасі?

Навіщо узаконили введення іноземних військ в Україну?

В Україні набув чинності закон, згідно з яким дозволений допуск підрозділів збройних сил інших держав, в тому числі США, на територію України. З чим це пов’язано, пояснили експерти.

Четвертий рік анексії Криму: якої помилки припустилась Україна та як спекулює Захід

Минає четвертий рік анексії української території. Тривають судові процеси, а збитки від втрати території оцінили в більш ніж трильйон. Тим часом деякі країни Заходу пропонують обмін – гроші замість земель. Оцінку ситуації дали експерти.