Перепелиця Григорій

«Вибори» в Криму: чи покарають РФ та чи допоможе Римський статут

8 вересня російська влада провела в Криму і Севастополі «вибори» депутатів кримського парламенту і місцевих рад.

Крим без дніпровської води: що буде з півостровом

Окупанти попросять Україну пустити дніпровську воду до Криму. При цьому води Дніпра називають своїми, аргументуючи це тим, що річка бере свій початок на території Росії.

Новий формат Дня Незалежності: чи потрібен Україні військовий парад

28-ту річницю Незалежності України святкуватимемо в новому форматі – без військового параду, але з маршем ветеранів та концертом. Головний акцент урочистостей – діти як майбутнє країни, говорять в ОПУ.

Міжнародна платформа переговорів: чи допоможе це повернути Крим

У команді Зеленського наполягають на створенні міжнародної платформи переговорів щодо Криму. Розглядають варіанти Будапешт плюс та Нормандія плюс із залученням Туреччини.

5% ВВП на армію: чи зможе «Слуга народу» виконати програмну обіцянку

Слово і Діло виділило всі обіцянки з програм тих партій, які, за прогнозами соціологів, можуть пройти до нового парламенту. Експерти оцінили передвиборчі ініцативи партій.

РФ не поверне Крим навіть через 15 років. Що буде з півостровом?

Москва не поверне Крим навіть за 15 років, а Київ не піде на компроміс заради Донбасу, вважає екс-посол США в Україні Джон Гербст.

Хімічна катастрофа в Криму. Що буде далі та чи поверне Україна півострів?

У МінТОТ говорять, що Кримський титан замовчує масштаби техногенної катастрофи. Про подальшу ситуацію в Криму говорили експерти.

Україна на порозі виборів: що буде з Донбасом

Поки Путін просуває ідею референдуму для Донбасу, в МЗС України попереджають про втручання РФ у вибори-2019. Про сценарії для Донбасу в зв’язку з виборами говорили експерти.

Чи судитимуть Путіна в Гаазі та як змусити РФ заплатити за Донбас?

Президент заявив, що Україна ініціює позов до Росії щодо відшкодування збитків на Донбасі. За даними Atlantic Council, збитки України від російської агресії оцінили в 100 мільярдів доларів.

«КримНаш»: якою ідеєю живе РФ і чому мало шансів повернути півострів?

Президент Росії Володимир Путін заявив, що умов, за яких Росія повернула б Крим Україні, не існує. Про ситуацію з поверненням півострова говорили з експертами.