Канєвський Гліб

Законопроект про публічні закупівлі: чи зникнуть схеми відмивання коштів?

Петро Порошенко внесе до парламенту законопроект про зміни в публічні закупівлі як невідкладний після розгляду всіх пропозицій наступного пленарного тижня. Зміни оцінили експерти.

Агентство запобігання чи заохочення корупції: перезавантаження НАЗК та звільнення Корчак

Посол США в Україні Марі Йованович закликала реформувати НАЗК. Як працює антикорупційний орган та чи можлива зміна його керівництва, розбирались експерти.

Боротьба з корупцією: чому в 2018 році Україна може повернутися в минуле

Зрив спецоперації НАБУ, конфлікт із СБУ та ГПУ, звільнення Соболєва та документ про звільнення голів НАБУ та САП. Це не весь перелік подій останніх тижнів довкола антикорупційних органів, але діями влади Захід уже незадоволений. Що ж відбувається, оцінили експерти.

Фальсифікація декларацій: чому ніхто не може усунути Корчак та чим завершиться скандал із НАЗК

Після ситуації із закриттям детектива НАБУ вдома в голови НАЗК на адресу Наталії Корчак лунають нові звинувачення у фальсифікації декларацій. Чи будуть наслідки та наскільки ймовірною є її відставка, розповіли експерти.

Боротьба є, а результатів немає: топ-5 країн без корупції як приклад для України

Влада в Україні наскрізь просякнута корупцією. Останнє жовтневе дослідження The New York Times зробило саме такі висновки. Чому Україна ніяк не зробить крок уперед? Розбиралися експерти.

Справа Льовочкіна: які перспективи розслідування та чого чекати від опозиції

НАБУ відкрило справу щодо корупційних діянь нардепа Сергія Льовочкіна. В ситуації розбиралися експерти.

Ніхто не сховається від ГПУ: навіщо Луценку та Банковій гучні справи проти нардепів

Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» пояснив, із чим пов’язана активізація діяльності Генпрокуратури та навіщо це потрібно АП.

Баталії за імунітет: справи проти нардепів розвалять за аналогією з «діамантовими прокурорами»

Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» оцінив ситуацію з розглядом регламентним комітетом подань на депутатів щодо позбавлення недоторканності.

Бурштинові схеми: яку тактику обрали НАБУ та САП, і чи зможуть позбавити імунітету фігурантів справи

Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» оцінив наміри САП розкрити таємницю слідства та надати матеріали для зняття недоторканості з п'яти нардепів.

Заможні та непокарані: чому НАЗК стало антигероєм новин

Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» оцінив ситуацію з перевіркою дкларацій та пояснив, чому гальмується процес.