Марунич Дмитро

Опалювальний сезон 2019/2020: чого чекати українцям

З 1 серпня 2019 року Нафтогаз знизить ціну газу для населення щонайменше на 25 відсотків. Ціна становитиме не більш ніж 4640 грн. Гройсман переконаний, що це гранична ціна на опалювальний сезон.

Україна хоче пом'якшити вимоги щодо цін на газ. Чи погодиться МВФ?

Україна планує на майбутніх переговорах із Міжнародним валютним фондом пом'якшити вимоги щодо тарифів на газ для населення.

Вартість пального в травні: що впливатиме на ціни та чи будуть різкі коливання

З початку травня обмеження,запроваджені США на імпорт нафти з Ірану, посилилися. З 1 червня Росія запроваджує обмеження на поставки нафтопродуктів в Україну. Про вартість пального найближчим часом поговорили з експертами.

Обіцянка кандидата: чи вдасться втілити в життя ідеї команди Зе в енергетиці

Слово і Діло вирішило проаналізувати програмні обіцянки кандидатів на посаду президента України.

Чому Кабмін не захотів продовжити контракт із Коболєвим та в чому колізія?

Кабмін не продовжив контракт із Коболєвим і оголосив конкурс на нового голову Нафтогазу. Про рішення уряду поговорили з експертами.

Транзитний контракт із «Газпромом»: коли можуть домовитися

У Брюсселі відбулися тристоронні переговори за участю України, Європейської комісії та Росії по транзиту газу, але сторони не досягли домовленостей.

Чому подешевшав автогаз і яких цін чекати до березня?

Середня вартість зрідженого газу на АЗС в Україні знизилася до 11,85 гривні за літр. Про те, що відбувається з цінами, розповіли експерти.

Ціна автогазу побила рекорд. Чому та чи є змова на ринку?

У період із 19 до 22 жовтня вартість автогазу (LPG) на українських заправках знову зросла на 10-50 копійок за літр і оновила історичні максимуми. На 20 копійок за літр автогаз подорожчав на АЗС WOG і Shell, до 16,78 і 16,39 гривні за літр відповідно.

В Україні знову подорожчав бензин. Що буде з цінами до кінця року?

Уже станом на перші числа жовтня ціни на бензин в Україні на великих мережах АЗС підвищилися в середньому на 22 копійки за літр.

Німецький концерн може вийти з «Північного потоку-2» через санкції США. Проект зупинять?

Фінансовий директор енергетичного концерну Uniper Крістофер Дельбрюк заявив, що втрати від санкцій США переважують для компанії наслідки відмови від роботи з Газпромом.