Мішин Андрій

Рік нестабільності: тенденції для України на міжнародній арені

Британія готується до Брексіту, а Франція намагається впоратися з протестами жовтих жилетів, які охопили країну. Тим часом у США триває шатдаун. Про геополітичні виклики для України поговорили з експертами.

Протести у Франції: якими будуть наслідки для Макрона

Протести у Франції тривають четвертий тиждень. Серед вимог протестувальників – відставка Макрона.

Оновлений Конгрес: чи загрожує Трампу імпічмент

Дональд Трамп серйозно побоюється, що демократи запустять процедуру імпічменту щодо президента. Наскільки це реалістично, поговорили з експертами.

ПАРЄ запланувала термінові дебати. Чи повернуть Росію?

ПАРЄ проведе термінові дебати щодо Росії. Українська делегація, за словами Ар'єва, має намір перешкоджати поверненню РФ до ПАРЄ. Про ситуацію поговорили з експертами.

Україна на Генасамблеї ООН: чи варто розраховувати на результат

У Нью-Йорку за посилених заходів безпеки відкриється 73-тя Генасамблея ООН. Виступ президента України запланований на 26 вересня.

Путін пригрозив Україні через зближення з НАТО. Що робитиме РФ?

Володимир Путін попередив Київ про те, що реакція на вступ України до НАТО буде вкрай негативною. Як РФ блокуватиме шлях України до Альянсу, розповіли експерти.

Чи зможе адміністрація Трампа вирішити проблему Криму?

За підсумками зустрічі Трамп наголосив, що анексія Крима була незаконною, а Путін наголосив, що питання Криму закрите. Оцінили переговори експерти.

Рік президентства Макрона: що не так і яка його роль у Нормандському форматі?

Президент Франції Еммануель Макрон відзначає першу річницю своєї перемоги на виборах. Оцінили рік президентства французького лідера експерти.

Криза у Вірменії: ймовірність дострокових виборів і конфлікту з Азербайджаном

Прем'єр Вірменії Серж Саргсян 23 квітня подав у відставку на тлі масових протестів. Про зміну влади та конфлікт з Азербайджаном розповіли експерти.

Про що свідчить візит президента Австрії в Україну?

Президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен прибув до Києва. Про те, яку роль відіграє Австрія для України, розповіли експерти.