Динаміка знищення російських окупантів в Україні

Читать на русском

За час повномасштабної війни проти України росія не більше трьох разів називала свої дані про втрати, причому їх було в кілька разів занижено. За останньою оцінкою США, озвученою на початку лютого, вбито та поранено вже близько 200 тисяч російських військових. За інформацією Генштабу ЗСУ, знищено вже понад 140 тисяч окупантів. При цьому, як зазначили нещодавно в розвідці, зараз втрати росіян найбільші з початку війни, це пов'язано з інтенсивними боями на Донбасі: прагнучи будь-що досягти хоч якихось успіхів, командування закидає фронт живою силою. На інфографіці «Слово і діло» – динаміка знищення окупантів із 24 лютого по тижнях та місяцях.

Найбільші втрати росіян за місяць були цього січня – 21 тисяча 700 убитих, а за тиждень – на початку війни. З 24 лютого до 2 березня було вбито 9 тисяч окупантів.
Динаміка втрат російської арміїСлово і ділоЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Якщо дивитися на дані про втрати росії за тиждень, то рекордними вони були на початку повномасштабного вторгнення: у період з 24 лютого до 2 березня було вбито 9 тисяч окупантів.

За другий тиждень війни росія втратила 3 тисячі 430 військових. У березні-серпні за тиждень українські військові знищували від тисячі до близько двох тисяч окупантів.

Починаючи із серпня, втрати російської армії зросли. Наприкінці серпня – на початку жовтня окупанти втрачали до 2,8 тисяч осіб на тиждень, а наприкінці жовтня – першій половині листопада вже більше 4 тисяч. Далі до кінця року щотижневі втрати росіян становили від 3,5 до 5 тисяч військових на тиждень.

Починаючи з середини січня, щотижневі втрати окупаційної армії перевищують 5 тисяч осіб.

У місячному розрізі найневдалішим для росіян був цей січень: протягом місяця знищили 21 тисячу 700 окупантів. На день росія втрачала по 500-900 осіб.

За перший місяць повномасштабної війни, тобто за п'ять днів лютого, путін втратив в Україні 5 тисяч 710 військових.

У березні було вбито майже 12 тисяч окупантів, а після відступу росії з півночі України їхні втрати знизилися: квітень – 5,8 тисяч вбитих, травень – 7,2 тисяч, червень – трохи більше 5 тисяч, липень – 5 тисяч 280, серпень – 7 тисяч 320.

За вересень – місяць, коли Збройні сили України змогли провести стрімкий контрнаступ у Харківській області – росія втратила 11 тисяч 260 військових.

Далі втрати почали зростати: жовтень – 12 тисяч 860 убитих окупантів, листопад – 16 тисяч 970 убитих, грудень – 17 тисяч 280.

Після рекордних втрат у січні за лютий було знищено трохи більше ніж 12 тисяч російських військових, проте місяць ще не скінчився.

Нагадаємо, раніше «Слово і діло» писало про найбільші одномоментні втрати росіян за час війни.

На інфографіці – прогнози щодо вичерпання ракетного запасу росії.

Також «Слово і діло» згадало, які події говорили про невідворотність наступу рф рік тому.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: