НАЗК: всі кандидати в президенти подали декларації з помилками

Читать на русском
НАЗК перевірило декларації 23 зареєстрованих кандидатів у президенти і у всіх виявила помилки і неточності.

НАЗК перевірило декларації 23 зареєстрованих кандидатів у президенти й у всіх виявило помилки та неточності. Зокрема, деякі кандидати не вказали компанії, якими вони володіють.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Перевіряють декларації протягом трьох календарних днів за процедурою спеціальної перевірки.

Уже перевірили декларації Валентина Наливайченка, Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольги Богомолець, Романа Насірова, Олександра Шевченка, Юрія Бойка, Олега Ляшка, Іллі Киви, Олександра Вілкула, Юлії Тимошенко, Дмитра Добродомова, Руслана Кошулинського, Аркадія Корнацького, Олександра Мороза, Олександра Данилюка, Ігоря Смешка.

Триває перевірка декларацій Сергія Тарути та Володимира Зеленського. Сьогодні розпочали перевірку декларації Інни Богословської.

Після перевірки Наливайченко, Шевченко, Каплін, Скоцик, Садовий, Купрій, Балашов, Шевченко, Бойко, Ляшко, Кива, Добродомов, Кошулинський і Данилюк внесли уточнення й виправили помилки в деклараціях.

«У Департаменті перевірки декларацій і моніторингу способу життя НАЗК повідомили, що помилки й неточності були виявлені в усіх перевірених деклараціях», – ідеться в повідомленні.

У НАЗК перерахували основні неточності: суб'єкти не вказують кадастрові номери об'єктів нерухомості, відзначають транспортні засоби, які відсутні в реєстрах, або не вказують їх ідентифікаційні номери, не відзначають корпоративні права в підприємствах, які перебувають у стані припинення, але ще не припинені, або не вказують юридичних осіб, кінцевими бенефіціарними власниками яких вони є.

Як повідомлялося раніше, податкова створила сервіс із автоматичного заповнення декларацій.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал