Зеленський зазнає втрат. Колонка Леоніда Швеця
Протести на підтримку Федорова не могли не позначитися на показниках довіри до президента Зеленського.
Системи ППО Ізраїлю Залізний купол перехопили 10 з 20 ракет, випущених по країні з сектора Газа.
В Італії кількість людей, які померли від нового коронавірусу COVID-19, збільшилася до трьох.
Туреччина не дотримується умов сочинських домовленостей щодо Сирії, досягнутих більше року тому.
США хочуть залишити на борту Diamond Princess своїх громадян і поки що відмовляються від їхної подальшої евакуації.
Влада італійського регіону Венето скасувала проведення Венеціанського карнавалу через загрозу поширення коронавірусу.
В Японії від коронавіруса помер ще один пасажир круїзного лайнера Diamond Princess, який стоїть на карантині в порту Йокогама.
За даними адміністрації американського президента, Верховний суд США зняв останню судову заборону на запровадження норми, яка визначає, хто саме потребує допомоги з боку держави.
Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва заявила про два варіанти розвитку світової економіки на тлі епідемії коронавіруса в Китаї.
Коронавірус COVID-19 зародився не на ринку морепродуктів Хуанань в Ухані, як вважалося раніше.
В Італії продовжує збільшуватися кількість заражених коронавірусом COVID-19. Через це влада обмежила свободу пересування в 11 муніципалітетах країни.
Число підтверджених випадків зараження коронавірусом у 31 провінції в материковому Китаї досягло 76 936 осіб.
В ОАЕ підтверджені два нові випадки зараження коронавірусом, діагноз поставлений подружній парі з Ірану.
В Ірані зросло з 18 до 28 кількість випадків зараження коронавірусом нового типу, ще одна людина померла.
У жителя Китаю через 27 днів з моменту зараження проявилися ознаки коронавірусу COVID-2019.
В Італії від захворювання, що викликається новим коронавірусом, померла жінка, яка проживала в північній області Ломбардія.
Новим коронавірусом в Ірані заразився глава одного з округів Тегерана Мертеза Рахманзаде.
Італійський уряд не виключив можливості призупинення Шенгенської угоди за необхідності запобігання поширенню коронавірусу.
Кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19 в Південній Кореї за останню добу різко зросла до 346.
Всесвітня організації охорони здоров'я повідомила про нові 127 підтверджених випадків інфікування коронавірусів.
Перший смертельнвий випадок після зараження коронавірусом типу COVID-19 зареєстрований в Італії.
У китайській провінції Хубей кількість загиблих від пневмонії, викликаної новим видом коронавірусу COVID-19, зросла до 2345, загальна кількість випадків зараження склала 76 288.
Станом на 21 лютого в італійському регіоні Венето зафіксовано ще два випадки інфікування коронавірусом COVID-19.
У ВООЗ заявили, що стурбовані зростанням кількості інфікованих коронавірусом COVID-19 в китайській провінції Шаньдун.
У провінції Сичуань на південному заході Китаю був зафіксований випадок повторного зараження коронавірусом у чоловіка, який нещодавно виписався з лікарні.
Коронавірус вперше підтвердився на території Ізраїлю. Інфекцію знайшли у жінки, яка була пасажиркою круїзного лайнера.
В Італії виявили небезпечний вірус із Китаю в ще одного місцевого жителя. На сьогоднішній день це вже четвертий випадок зараження вірусом у країні.
ООН направила жителям окупованих територій шість вантажівок із гуманітарною допомогою. Машини в'їхали на Донбас вранці 21 лютого.
На ранок 21 лютого відомо, що через коронавірус в світі померли 2 247 осіб. Кількість заражених в Китаї більше 75 тис., у світі - 76 724 людини.
Міністр охорони здоров’я Польщі Лукаш Шумовський заявив, що 30 поляків, які повернулися з Уханя на початку лютого, уже виписали із шпиталю.
Влада Іраку закрила кордон з Іраном через побоювання поширення нового коронавірусу, який забрав у сусідній країні вже два життя.