Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Кабінет міністрів ухвалив постанову про запуск програми єКнига у додатку Дія. Українці віком 18 років зможуть отримати по 908 гривень.
Володимир Зеленський підписав указ щодо заборони призначати медиків на військові посади, не повʼязані з медичною службою, та перегляду умов бронювання медиків.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував зміни у програмі Доступні ліки з наступного року.
Колишній суддя Олексій Тандир, який збив на блокпосту у Києві співробітника Національної гвардії, залишається під вартою.
Через російське вторгнення в Україну загинули 135 діячів культури та понад 90 медійних працівників.
Омбудсмен Дмитро Лубінець заявив, що на повернення військовополонених з рф впливають сильна українська армія та міжнародний тиск.
Апеляційний суд Львова залишив без змін запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон.
У російському полоні перебувають щонайменше шість мерів та голів громад, заявив президент України.
Село Новий Комар на Донеччині знаходиться під контролем Сил оборони України, росіян звідти вибили.
Міненерго заявило про поступове скорочення графіків відключень світла завдяки ефективним ремонтам.
Антикорупційний суд отримав позов до російської підсанкційної компанії про конфіскацію деяких авіаційних деталей.
Верховна рада у першому читанні підтримала законопроєкт про створення в Україні суду присяжних.
Антикорупційний суд підтримав прохання детектива НАБУ про відсторонення ще одного підозрюваного фігуранта.
МОН України запустило платформу для пошуку освітніх можливостей для ветеранів, які намагаються адаптуватись до цивільного життя.
Суд в Австрії постановив, що український олігарх Дмитро Фірташ не може бути екстрадований до США. Там його обвинувачують у корупційних схемах.
Антикорупційний суд підтримав прохання прокурора САП про продовження строку тимчасового відсторонення підозрюваної.
Кіберфахівці ГУР паралізували роботу одного з найбільших банків рф. Клієнти Газпромбанку втратили доступ до онлайн-банкінгу та мобільного кабінету.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно двох колишніх керівників оборонного держпідприємства.
Двоє російських солдатів потрапили під удар українського дрона, втратили контроль над гідроциклом та потонули під Херсоном.
Вже майже 5 мільйонів українців подали заявку на виплату однієї тисячі гривень у рамках державної програми Зимова єПідтримка.
У Нікопольському районі Дніпропетровської області внаслідок атак ворожих безпілотників загинула жінка.
Наразі пасажирам у поїздах Укрзалізниці доступно безкоштовно 2 Гб трафіку на швидкості 10 Мб/с.
У четвер, 5 грудня, в Україні планують застосовувати не більше двох черг відключення електроенергії.
В Одесі місцева влада все ж таки вирішила зносити пам'ятник Пушкіну і виділила на це гроші з бюджету.
Реформа у ЗСУ. Нові фахівці відповідатимуть за тендери, аналіз ринку та усунення конфліктів інтересів.
Українські розвідники вдарили по гарматах і по важливих об'єктах росіян, які вони намагалися сховати.