Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Ударом HIMARS знищено не лише трьох російських офіцерів, а й близько 150 солдатів ворожої армії.
Суд частково підтримав прохання прокурора про доручення детектива НАБУ провести слідчі дії.
Антикорупційний суд частково обмежив сторону захисту в строках на ознайомлення з матеріалами слідства.
Авіакомпанія Azerbaijan Airlines озвучила попередню причину аварії цивільного літака в казахстанському місті Актау.
За весь час великої війни на табори для утримання російських військовополонених витратили понад 290 мільйонів гривень.
Мінкультури внесло російського фольклориста Захарченка до переліку осіб, які становлять загрозу нацбезпеці.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу керівнику спецоргану.
Міністерство закордонних справ України повідомило перші контакти з новою владою Сирії на рівні міністрів.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни підсудності у справі про заволодіння майном держкомпанії.
Президент Німеччини розпустив Бундестаг та призначив дату дострокових виборів. Вони відбудуться 23 лютого.
Завербовані агенти російських спецслужб підірвали вибухівку біля будівлі ТЦК на Житомирщині.
Представник ВМС ЗСУ повідомив, що інформацію про можливу ураження російського судна Федір Урюпін у Криму ще не підтверджено.
Сили оборони вдарили HIMARS по штабу росіян у Запорізькій області, ліквідовано трьох офіцерів.
Перший полонений північнокорейський солдат помер від поранень. У полон ЗСУ він потрапив напередодні у Курській області.
Антикорупційні органи правопорядку повідомили про підозру третьому судді у хабарній справі на Львівщині.
Сили протиповітряної оборони збили 13 російських безпілотників, ще 11 – локаційно втрачені.
Генштаб працює над тим, щоб підготовка до участі в бойових діях загалом тривала два місяці, повідомив Сирський.
Російська балістична ракета Орєшнік була виготовлена на підприємствах, які використовують західне обладнання.
Глава ГУР Буданов заявив, що літак Azerbaijan Airlines впав у Казахстані, оскільки був збитий зенітно-ракетним комплексом Панцир С1 на російській території.
У мережі поширюється вкид про майбутню мобілізацію осіб з інвалідністю. Така інформація не відповідає дійсності.
На порталі Дія відновили можливість онлайн-бронювання військовозобов'язаних працівників від мобілізації, повідомили у Мінекономіки.
У п'ятницю, 27 грудня, графіки відключень електроенергії діятимуть протягом дев'яти годин – з 8 ранку до 17 вечора.
Печерський суд Києва обрав запобіжний захід ексначальнику Одеського ОТЦК Євгену Борисову, підозрюваному у скоєнні низки злочинів.
З початку повномасштабної війни у Києві було пошкоджено близько двох тисяч об'єктів через російські обстріли.
У грудні 6,4 млн громадян, які подали заявки, отримають по 1000 гривень фінансової допомоги від держави.
ЗСУ завдали прицільного удару по ворогу з реактивної системи HIMARS. Внаслідок цього міг загинути російський командир Фомин.
Сили оборони України успішно знищують десантні групи ворога, при цьому небезпеку для Херсона становлять дрони, артилерія та авіація.
В Україні через ворожі обстріли було повністю зруйновано майже 300 медичних закладів, повідомили в МОЗ.