Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Активісти, які пікетують управління поліції Київщини з вимогою покарати вбивц юристки Ірини Ноздровської, хочуть поспілкуватися з генеральним прокурором Юрієм Луценком.
Президент України Петро Порошенко назвав сім найцікавіших на його думку українських пісень 2017 року:Riffmaster, Onuka, The Hardkiss, Pianoбой, DakhaBrakha, Воплі Відоплясова і Тіна Кароль.
На тілі правозахисниці Ірини Ноздровської, яке знайшли 1 січня, було кілька ножових поранень. На Ірині був тільки бюстгальтер. На шиї – колото-різані рани.
Швидкісний потяг №736/735 «Запоріжжя - Київ» 2 січня задимився в дорозі, пасажирів пересадили на інший, але вони прибудуть до столиці із запізненням на п'ять годин.
Про головні версії вбивства юриста Ірини Ноздровскої можна буде говорити після результатів судово-медичної експертизи.
У Хмельницькій області поліцейські 2 січня затримали водія автомобіля, який напередодні збив матір з дворічною дитиною.
Кияни Новий 2018 рік зустріли без надзвичайних ситуацій, але було зафіксовано декілька десятків побутових пожеж.
Мобільний оператор компанія lifecell заявляє про незгоду ПАТ «Укртелеком» прийняти умови нового договору про взаємне з'єднання мереж операторів, проте має намір продовжувати переговорний процес.
З 1 січня при ввезенні нових і старих електромобілів в Україні скасовується сплата акцизу та податку на додану вартість (ПДВ).
Згідно з новою угодою, межа проходить на середині річки. Тобто, Бельгія віддала більшу частину території - 16 гектарів, а Нідерланди - всього три гектара.
Терористичні незаконні збройні формування протягом доби п'ять разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі.
Урочиста хода з нагоди 109-ї річниці від дня народження українського політичного діяча Степана Бандери розпочалася в понеділок від пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві.
У Стрийському районі Львівської області на автодорозі Київ-Чоп сьогодні вранці зіткнулися мікроавтобус і автопоїзд.
У Київській області в одній з річок правоохоронці знайшли тіло зниклої три дні тому правозахисниці Ірини Ноздровської.
Нагадаємо, президент Італії Серджо Маттарелла в четвер, 28 грудня, розпустив парламент, запустивши тим самим дострокові вибори.
Протести у великих містах Ірану, серед яких Тегеран, Мешхед, Ісфахан і Решт, почалися 28 грудня.
У центрі Києва біля станції метро Льва Толстого автомобіль влетів у зупинку громадського транспорту.
Правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». Чоловікові загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до п'яти
Японія з 1 січня 2018 року спрощує візові вимоги для короткострокового перебування громадян України в цій країні.
1 січня почала роботу презентована 21 грудня система фіксації біометричних даних громадян в обладнаних 157️ пунктах.
У російських містах напередодні Нового року в поліцію надійшли повідомлення про мінування 53 об'єктів.
Відповідна постанова уряду № 883 від 10 листопада 2017 набула чинності з 1 січня 2018 року.
За даними ЗМІ, в результаті негоди загинула вже одна людина. Евакуацію населення влади країни поки не оголошувала.
Представники поліції австралійського штату Новий Південний Уельс заявили про те, що в результаті аварії гідролітака над річкою Хоксбері загинули шестеро людей.
Президент Франції Емманюель Макрон вперше привітав співвітчизників як глава держави. Про це пише видання Le Point.
У неділю вранці 31 грудня в Іванківському районі Київської області перекинувся автобус з громадянами Білорусі, в числі яких були і діти.
Останній день 2017 року в районі проведення АТО на Донбасі пройшов без порушень режиму припинення вогню.
В американському штаті Денвер в результаті стрілянини поранено кілька поліцейських. Про це повідомляє Twitter офіс шерифа округу Дуглас.
Австралія зустріла Новий 2018 й рік грандіозним шоу феєрверків. Традиційно феєрверки запустили поблизу Сіднейського оперного театру.
У неділю, 31 грудня, в центрі Києва, на Хрещатику, вибухнув і загорівся сміттєвий контейнер.