Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Росавіація запропонувала владі України провести переговори щодо відновлення авіасполучення в повному обсязі.
У Миколаєві опалювальний сезон 2018-2019 офіційно завершитися 6 квітня. Раніше опалення відключили в Дніпрі, Одесі та Херсоні.
Слово і Діло розбиралось, які обіцянки щодо розвитку економіки та соцполітики дали в своїх програмах Зеленський і Порошенко.
В нашому тесті зібрані обіцянки з програм кандидатів у президенти України, які вийшли до другого туру виборів-2019.
Генеральна прокуратура закрила справу про завдання нардепом Сергієм Пашинським тяжких тілесних ушкоджень В'ячеславу Хімікусу.
У Гвінейській затоці нігерійські пірати напали на судно з українськими моряками на борту і взяли їх в заручники.
Співробітники поліції затримали у Львівській області підозрюваного в шахрайстві з митним оформленням автомобілів на європейських номерах.
Гройсман зазначив, що Національна служба здоров'я могла б реалізувати механізм страхування українців від онкологічних захворювань.
Супрун додала, що м'ясо краще обирати в початковому вигляді, а не переробленим, у вигляді ковбас або сосисок.
Майже всі проблеми президентів України полягали в перевищенні своїх повноважень. Але в цьому винні й самі українці, адже зневага до закону – наша національна риса.
Петренко не вказав у декларації за 2018 рік вартість травневого відпочинку в Туреччині, Омелян передумав вносити до декларації витрати на проживання в США.
На кордоні України зі Словаччиною, в контрольно-пропускному пункті «Ужгород», утворилися кілометрові черги.
Печерський суд Києва випустив з-під варти боксера Петра Очеретяного, підозрюваного у вбивстві співробітника Управління державної охорони Василя Хмелюка.
За результатами першого туру найбільше голосів виборців отримали Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.
Повідомляється, що 2 квітня о 14:18 надійшла інформація про пожежу в зоні відчуження поблизу селища Поліське на відкритій території.
Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвінчала міфи щодо кардіопротекторів, які підтримують роботу серця і серцево-судинної системи.
Шевченківський райсуд Києва постановив частково задовольнити клопотання сторони обвинувачення щодо Владислава Мангера, підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк.
Заступника начальника слідчого відділення Тисменицького відділу поліції у Івано-Франківській області слідчі Держаного бюро розслідувань (ДБР) затримали під час отримання 5 тис. доларів.
Слово і Діло вирішило проаналізувати програмні обіцянки кандидатів на посаду президента України.
У Зоні відчуження та обов’язкового відселення поблизу смт Поліське виникло загоряння трав’яного настилу на площі 10 га.
Конституційний суд визнав конституційним законопроект про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.
Укрзалізниця 2 квітня протестувала потяг Мукачево-Кошице. Поїзд перебуває у дорозі 4 години та робить ряд зупинок.
Прикордонники почали встановлювати загороджувальний паркан на лінії державного кордону з Румунією, проте мешканці Закарпаття вимагають цього не робити і влаштовують провокації.
Шевченківський райсуд Київа постановив відкласти розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу Владиславу Мангеру, підозрюваному в замовленні вбивства Катерини Гандзюк, на дві години.