Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
Контактна група в Мінську готова до підписання двох документів, один з яких стосується розмінування, а інший — припинення стрілянини вздовж лінії розмежування в АТО.
Лідер фракції «БПП» Юрій Луценко заявив, що Україна має лише два тижні на формування нового складу Кабінету міністрів та парламентської коаліції.
З початку війни на Донбасі статус біженця отримали лише чотири людини з 5328 громадян України, які подали прохання про надання притулку, що підкреслює міфічність заяв про мільйон біженців з України.
Прокуратура РФ просить засудити народного депутата від фракції «Батьківщини» Надію Савченко до 23 років позбавлення волі
У Бюро парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС наголосили на необхідності порозуміння між депутатами та урядом.
Євросоюз продовжив дію санкцій проти колишнього президента України Віктора Януковича та його соратників на один рік, виключивши при цьому зі списку санкцій екс-міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову
Референдум в Нідерландах, відсутність роботи НАЗК і махінації з електронним декларуванням стали причинами відтермінування розгляду питання Євросоюзом відміни віз для України
«Слово і Діло» вирішило зібрати всі обіцянки голови Вінницької ОДА та з'ясувати, як він їх виконував і чи справлявся зі своїми обов'язками.
Перевірка обіцянки голови МОЗ Олександра Квіташвілі показала, що він не впорався із затвердженням 60 сучасних клінічних протоколів лікування, які мали з’явитися до 1 березня.
Бомбардування російською авіацією сирійських міст в лютому 2016 року забрали життя щонайменше 390 мирних жителів, включаючи 53 жінок і 103 дітей.
«Слово і Діло» вирішило проаналізувати, до чого готується Росія та чи відбудуться довгоочікувані зміни у мирному врегулюванні ситуації на Донбасі.
Командувач Європейського командування збройних сил США та Верховного головнокомандування Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Філіп Брідлав закликав Білий дім надати Україні зброю.
Мер французького міста Ніцца Крістіан Естрозі зустрівся з «мером» Ялти і заявив, що Крим належить Росії.
Міхеіл Саакашвілі, голова Одеської обласної адміністрації, не дотримуватиметься кодексу етики для державних службовців, ухваленого Кабміном.
Гілларі Клінтон і Дональд Трамп, кандидати на посаду президента США від Демократичної та Республіканської партій відповідно, здобули перемогу над своїми внутрішньопартійними суперниками в ключових штатах.
Експерт проаналізував заяву міністра фінансів України про те, що уряд розпочне верифікації соціальних виплат.
Експерт проаналізував інформацію щодо рішення Кабміну заборонити держслужбовцям критикувати владу.
Президент США Барак Обама проводить украй обережну політику щодо України, що може призвести до заморожування конфлікту на Донбасі й узагалі подарувати Путіну перемогу в ньому.
Експерт проаналізував інформацію щодо того, що суди не приймають клопотання у слідчих прокуратури.