У Мін'юсті пропонують прийняти сирійських біженців заради «безвізу»

Читать на русском
У Міністерстві юстиції України запропонували прийняти до себе в країну сирійських біженців за отримання безвізу.
Сергій Пєтухов

Україна може взяти на себе квоту однієї з країн Європейського Союзу на розселення мігрантів задля запровадження безвізового режиму з Європою.

Таке рішення запропонував заступник міністра юстиції Сергій Петухов у себе в Facebook, повідомляє «Слово і Діло».

«Не секрет, що на ухвалення рішення щодо України (щодо безвізового режиму – Ред.) багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоюючись негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати «безвіз» Україні. А якщо це наша найбільша проблема, то саме вона може й стати вирішенням. Я би запропонував ЄС взяти на себе добровільно квоту на розселення мігрантів. Думаю наша країна могла би повністю взяти на себе квоту, наприклад, Нідерландів», – написав Петухов.

За його словами, для того, щоб взяти на себе квоту на прийняття сирійських мігрантів, Україна потребує додаткового фінансування від ЄС.

«Звісно ми потребували б додаткового фінансування від ЄС чи окремої країни, але це були б значно менші кошти, ніж було б витрачено на їх утримання в ЄС», – додав заступник міністра.

Нагадаємо, раніше голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Україна готова до безвізового режиму. Водночас у Брюсселі розповіли, з чим пов'язана затримка скасування віз для українців.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал