Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Дональд Трамп висловив підтримку співробітникам Імміграційної та митної служби (ICE), представники якої під час рейду застрелили чоловіка в Міннеаполісі, при цьому розкритикувавши губернатора штату та мера міста.
У Албанії масовий протест через корупційний скандал за участю заступниці прем’єра Баллуку переріс у сутички з поліцією.
У США називають американські гарантії безпеки для України такими, які мають ключове значення, попри те, що виключають можливість направлення своїх військових на територію держави.
Після заяв Трампа про купівлю Гренландії данці бойкотують американські продукти, а застосунок, який допомагає визначати чи привезений товар із США, став одним із найпопулярніших.
У США заявили, що переговори в Абу-Дабі можуть стати ключовим кроком до можливої зустрічі Зеленського і путіна. Вашингтон оцінює подальші перспективи.
Тристоронні переговори України, США та росії в Абу-Дабі продовжаться 1 лютого. Сторони досягли прогресу у військових питаннях, але не щодо територій.
Під час зустрічі в Абу-Дабі українська та російська команди провели прямі двосторонні перемовини.
Орбан звинуватив Україну у втручанні у парламентські вибори Угорщини та пообіцяв, що його уряд не дозволить себе залякати і не надсилатиме гроші до Києва.
За підсумками переговорів України, США та росії в Абу-Дабі сторони домовились доповісти у своїх столицях і погодити подальші кроки.
Україна, США та росія провели другий раунд переговорів в ОАЕ. Наступна зустріч може бути запланована уже наступного тижня.
У Польщі немає коштів у бюджеті, щоб внести $1 млрд за членство в Раді миру Дональда Трампа, через інші пріоритети країни.
Російські ракети минулої ночі уразили не лише українців, а й переговорний процес в Абу-Дабі, заявив очільник МЗС.
Франція офіційно підтвердила, що не долучатиметься до програми PURL із закупівлі американського озброєння для України.
Адміністрація Дональда Трампа обговорює можливість морської блокади для припинення імпорту нафти до Куби. У США розглядають енергетичний тиск, як інструмент зміни режиму.
США завдали удару по судну наркотерористів у східній частині Тихого океану. Двоє людей загинули, один вижив.
США запровадили санкції проти дев’яти суден і восьми компаній, які забезпечували експорт іранської нафти в обхід обмежень.
Президент Володимир Зеленський підписав указ про зміни у складі Ставки верховного головнокомандувача. До Ставки увійшли Михайло Федоров і Денис Шмигаль, а Василя Малюка зі складу виведено.
Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо запровадження додаткових інструментів підтримки малого та середнього бізнесу на тлі НС в енергетичному секторі.
Військово-морські сили Франції спрямували в порт Марселя нафтовий танкер Grinch, раніше затриманий у Середземному морі.
ЦВК визнала Сергія Карабуту обраним народним депутатом України після дострокового припинення повноважень Олександра Кабанова.
Заставу за Юлію Тимошенко, яку слідство підозрює у пропозиції неправомірної вигоди народним депутатам, сформували за рахунок дев'яти осіб.
До Ради миру Дональда Трампа увійшли поки що 25 країн, Україна ще не прийняла пропозицію. Також запрошення отримувала і рф. Детальніше про організацію – на інфографіці.
У столиці ОАЕ Абу-Дабі ввечері у п'ятницю, 23 січня, розпочалися тристоронні переговори між делегаціями України, США та Росії.
Глава Міненерго закликав МАГАТЕ до рішучих дій у відповідь на системні порушення росією норм ядерної безпеки на території України.
За народну депутатку та лідерку фракції Батьківщина Юлію Тимошенко, підозрювану у пропозиції неправомірної вигоди, внесли заставу.