«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Засуджених в Росії Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка можуть повернути в Україну вже сьогодні.
Бойовики так званих республік продовжують порушувати режим припинення вогню, використовуючи заборонену зброю.
Зорян Шкіряк, радник міністра внутрішніх справ, заперечує можливість переговорів із лідерами Л/ДНР.
Міністр екології та природних ресурсів має намір створити стратегію поводження з відходами.
Травнева інфляція в семи регіонах України – у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській і Чернігівській областях – вийшла на від'ємні показники.
Митниці у відомстві Державної фіскальної служби (ДФС) за період із березня до травня 2016 року перерахували близько 400 млн грн на реконструкцію та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.
Народний депутат України Олег Мусій заявив, що ухвалення закону про спрощення реєстрації ліків не зробить їх дешевшими.
Різке зростання ціни овочів і фруктів на початку червня пояснюється вологою погодою, яка установилася в цей період.
Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) затвердило порядок оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів.
В Опозиційному блоці встали на захист суддів Конституційного суду України, яких можуть відправити у відставку.
Генсек НАТО Єнс Столтенберг стурбований зростанням кількості випадків порушення режиму припинення вогню на сході України й підкреслив, що в Росії особлива відповідальність за те, що відбувається, оскільки вона продовжує поставляти озброєння бойовикам.
Народний депутат від Самопомочі Єгор Соболєв вважає, що комітет Руслана Князевича зволікає з люстрацією суддів.
«Опозиційний блок» блок не підтримає оновлення ЦВК, а «Батьківщина», «Радикальна партія» та «Самопоміч» бачать у поданні Президента про призначення нових членів ЦВК спробу сфальсифікувати вибори.
Фонд державного майна України опрацьовує можливість продажу генеруючих активів ПАТ «Центренерго» частинами – окремими теплоелектростанціями.
НАТО розгляне можливість надання додаткової допомоги Україні та Грузії для підтримки стабільності на східному кордоні Альянсу.
ГПУ спільно з підрозділами СБУ затримала Андрія Кошеля, колишнього топ-менеджера компанії «СЄПЕК», якою володіє Сергій Курченко.
12 травня в Києві пройшов так званий Марш рівності. Огляд реакції користувачів соціальних мереж.
За два тижні червня від обстрілів російсько-терористичних військ загинули 5 українських військових, заявив Віктор Муженко.
Якщо Верховна Рада не ухвалить зміни до закону «Про вищу освіту», вступ до докторантури й аспірантури в українських вишах цього року буде заблокований.
Уряд ФРН збільшив обсяги підтримки в рамках гуманітарної програми «Невідкладна допомога цивільним особам, які постраждали в результаті конфлікту в Східній Україні», виділивши додаткові EUR 6 млн.
ФБР США заявило, що орландський стрілок 29-річний Омар Матін пов'язаний із терористичною організацією ІДІЛ.
За словами нардепа від «БПП» Олександра Співаковського, Верховна Рад цього тижня розгляне 160 законопроектів.
Обсяг торгівлі товарами й послугами між Україною та Королівством Швеція зріс на 20% за підсумками 2015 року.
Уряд України готує нові правила відбору банків, які отримають монопольне право на виплату пенсій, допомоги від держави та заробітних плат держслужбовцям.
Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук обіцяв заборонити проведення Маршу рівності, але свою обіцянку не виконав.
Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що судді не можуть підтвердити свій матеріальний та професійний стан.
До 11 червня запаси природного газу в українських підземних газових сховищах зросли до 9 млрд 379,06 млн куб. м, що на 13,9% менше, ніж на 11 червня 2015 року, коли в ПСГ зберігалося 10 млрд 886,96 млн куб. м.
Голова САП Назар Холодницький викликав на допит главу ЦВК Михайла Охендовського у справі «чорної бухгалтерії» «Партії регіонів».
Одеський припортовий завод буде виставлений на торги в кінці наступного місяця, конкурс про його продаж має бути оприлюднений сьогодні.
Сьогодні вночі в будівлі Солом'янського районного суду сталася пожежа, яка знищила частину судових справ.