Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик анонсував Концепцію реформування вугільної галузі, згідно з якою огульного закриття шахт не буде.
Перший танкер зі скрапленим природним газом був відправлений зі США в Європейський Союз у ніч із 21 на 22 квітня, тим самим відкривши конкуренцію трубопровідному газу з Росії та Норвегії.
Володимир Омелян сподівається на підписання угоди про відкрите небо з Європейським Союзом в липні цього року.
На пунктах в’їзду/виїзду на кордоні з неконтрольованою урядом територією на Донбасі утворилися черги з сотень машин, констатують у ДПСУ.
Березневий показник промислового виробництва в Україні зріс на 4,8% у річному вираженні проти зростання 7,6% місяцем раніше.
Економіст прокоментував заяву новообраного міністра фінансів Олександра Данилюка, який хоче ліквідувати податкову поліцію.
ПАТ «Київгаз» не підтримує перерахунок оплачених рахунків за заниженими нормами споживання, які були встановлені урядом України навесні 2015 року, через складну соціально-економічну ситуацію в країні.
Місія Міжнародного валютного фонду готова прибути в Україну після запрошення уряду, стверджує глава НБУ Валерія Гонтарева.
Національний банк України знижує облікову ставку з 22% до 19% річних із 22 квітня поточного року.
Президент Петро Порошенко закликав румунського колегу Клауса Йоганніса прискорити підготовку угоди про інтерконнектори між газотранспортними системами двох країн.
Реструктуризація «Нафтогазу» при одночасному збереженні транзитного потенціалу України та створення конкурентного ринку природного газу є пріоритетними напрямками в роботі нафтогазової компанії.
Напередодні великодніх свят традиційно дорожчають продукти харчування. Особливо це стосується курячих яєць і м'яса.
«Слово і Діло» відслідкувало момент, відколи українські політики спекулюють на питанні ліквідації податкової міліції.
Екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин був включений до складу наглядової ради НАК «Нафтогаз України» в якості представника Адміністрації Президента.
Україна планує повернутися до практики розміщення облігацій на публічних зовнішніх ринках запозичення в 2018 році.
У ході ранкових торгів ціна нафти марки Brent піднялася вище $46 за барель, що є найвищим показником з 26 листопада минулого року, коли в ході торгової сесії в Лондоні вона досягала $46,32.
НАК «Нафтогаз України» подав позов до міжнародного суду проти Росії з вимогою відшкодування збитків після втрати активів на території Криму після його анексії.