Сіденко Володимир

Держбюджет-2020. Чому економічного дива не буде?

Верховна Рада планує розглянути й ухвалити у другому читанні проєкт закону про державний бюджет України на 2020 рік на засіданні 14 листопада.

Соцвиплати «відв'яжуть» від прожиткового мінімуму: що це значить для українців

У планах Верховної ради розглянути та ухвалити проєкт закону про державний бюджет України на засіданні 14 листопада.

ФОП-контроль: чого бракує українському бізнесу

Президент Володимир Зеленський підписав закони, які зобов'язують ФОП використовувати касові апарати і дають можливість отримати кешбек з покупки в разі невідповідності чека.

Складнощі кредитування: від чого залежатиме нова програма з МВФ

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що українська делегація позитивно оцінює перебіг переговорів з МВФ.

Чи потрібно скасовувати трудові книжки та з чим будуть труднощі?

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет повідомив про початок роботи зі скасування обов'язкових трудових книжок.

Ембарго та спецмита проти РФ: чи готова Україна до імпортозаміщення

Україна розширила список російських товарів, заборонених до ввезення на свою територію. Йдеться про цементну продукцію та фанеру.

Співпраця України з МВФ: що не так та як вплинуть вибори

До України прибула технічна місія Міжнародного валютного фонду. Про те, чи є ризики у відносинах із МВФ після виборів, поговорили з експертами.

Із чим пов’язана індексація пенсій та в чому ризик?

У березні-квітні 2019 року пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію, отримають компенсацію за невиплачену індексацію в розмірі 2,410 тис. грн.

Вільний обіг землі: чи готова Україна

Сьогодні, 20 грудня, ВР має намір продовжити мораторій на землю. Європейський суд із прав людини визнав мораторій порушенням прав людини. Про дію мораторію поговорили з експертами.

Чому РФ стала лідером інвестицій в Україну та у що вкладають кошти?

Найбільше коштів в українську економіку вклала визнана в 2018 році державою-агресором Російська Федерація – 476 мільйонів доларів.