Сіденко Володимир

Що впливатиме на інфляцію в 2019 році?

Кабінет міністрів прогнозує, що рівень інфляції в 2019 році становитиме не більш ніж 10 відсотків. Більше про фактори впливу знають експерти.

Підвищення мінімалки до 4170 гривень: чи буде цей крок уряду ефективним

7 вересня 2018 року прем'єр пообіцяв, що в 2019 році мінімальна заробітна плата зросте до 4170 гривень.

Що допоможе вивести українську економіку з «тіні»?

Рівень тіньової економіки в першому кварталі 2018 року склав 33 відсотки від ВВП. Це на 4 процентних пункти нижче, ніж у першому кварталі 2017 року.

Чи обґрунтовано дорожчає проїзд у Києві та з чим пов'язані основні проблеми?

З 14 липня в Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті. Попри мітинг проти нових тарифів під будівлею КМДА, мер столиці погодив рішення.

Середня зарплата зросте до 10 тисяч до кінця 2018 року. Реально?

Прем’єр-міністр переконаний, що до кінця 2018 року середня зарплата зросте до 10 тисяч гривень. Які перспективи насправді, міркували експерти.

Підвищення «мінімалки» не буде. Чи вигадають щось до виборів?

Очільник Мінфіну заявив, що для підвищення мінімалки немає передумов. Проте напередодні президент заговорив про зростання зарплати до 4200 гривень у другій половині 2018 року. Хто з політиків має рацію, розбирались експерти.

Чи слідувати рекомендаціям МВФ щодо тарифів та в чому ключова проблема?

МВФ заявив, що уряд України не виконує власних обіцянок, оскільки підвищити тарифи мали ще в 2016 році. У вимогах МВФ та діях уряду розбирались експерти.

Позачергове підвищення пенсій: чи відчують зростання доходів пенсіонери?

15 березня 2018 року віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко пообіцяв підвищити пенсії. Наразі урядовець не виключив позапланового підвищення. Чи будуть наслідки розбирались експерти.

Податки для українців: хто недоплачує до бюджету та з чим є проблеми

ДФС має намір збільшити кількість перевірок платників податків у 2018 році до 5,5 тисяч. Про те, хто насправді наповнює більше бюджет – компанії чи громадяни, та про уникнення сплати податків розповіли експерти.

Податок на виведений капітал: у чому суть і чому незадоволений МВФ?

МВФ рекомендував не вносити на розгляд ВР законопроект про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал. Чому – розбирались експерти.