Сіденко Володимир

Чи слідувати рекомендаціям МВФ щодо тарифів та в чому ключова проблема?

МВФ заявив, що уряд України не виконує власних обіцянок, оскільки підвищити тарифи мали ще в 2016 році. У вимогах МВФ та діях уряду розбирались експерти.

Позачергове підвищення пенсій: чи відчують зростання доходів пенсіонери?

15 березня 2018 року віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко пообіцяв підвищити пенсії. Наразі урядовець не виключив позапланового підвищення. Чи будуть наслідки розбирались експерти.

Податки для українців: хто недоплачує до бюджету та з чим є проблеми

ДФС має намір збільшити кількість перевірок платників податків у 2018 році до 5,5 тисяч. Про те, хто насправді наповнює більше бюджет – компанії чи громадяни, та про уникнення сплати податків розповіли експерти.

Податок на виведений капітал: у чому суть і чому незадоволений МВФ?

МВФ рекомендував не вносити на розгляд ВР законопроект про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал. Чому – розбирались експерти.

Чи загрожує країні дефолт без кредитів МВФ?

Міністр соцполітики заявив, що Україна може опинитися на межі дефолту без коштів МВФ. Чи є така загроза для економіки, міркували експерти.

Навіщо підвищили облікову ставку та як це вплине на ціни?

У Нацбанку вирішили підвищити облікову ставку до 16 відсотків, щоб утримати й знизити рівень інфляції. Який взаємозв’язок та чи знизить це ціни, міркували експерти.

Рік після націоналізації: що відбувається з ПриватБанком

Минув рік після націоналізації ПриватБанку, а відголоски минулорічного рішення влади наявні й досі. Наразі Приват виставив дочку на продаж, а активи його колишнього власника арештовані. Оцінку націоналізації дали експерти.

26 років дії мораторію на землю: чому Україна ніяк не може перейти Рубікон

Мораторій на землю в Україні діє 26 років. 7 грудня депутати продовжили термін дії вже вдесяте. Готовність країни до створення ринку землі оцінили експерти.

Велика приватизація в Україні: чи є шанси не залишитися в програші

Керівництво країни має намір запустити масштабну приватизацію в Україні, але план продажу вже вп’яте провалився. Чи є шанси цього разу продати держмайно та не залишитися в програші?

Дефолт і відмова в транші МВФ: в чому криється реальний ризик для України

НБУ не чекає кредиту МВФ у 2017 році, але в Мінфіні все ще називають умови для його отримання – антикорупційний суд і приватизація. Тим часом дедалі частіше серед наслідків відмови МВФ звучить ризик дефолту. У ситуації розбирались експерти.