Сіденко Володимир

Співпраця з МВФ: чи полегшить новий транш наслідки коронакризи

Нова програма МВФ не врятує українську економіку від наслідків коронакризи, однак відкриє можливості для співпраці з іншими міжнародними кредиторами, вважає експерт.

Чому МВФ переписує програму допомоги Україні?

Міжнародний валютний фонд змінює умови співпраці з Україною. Замість трирічної програми EFF зараз обговорюється формат stand-by, який розрахований на півтора року.

Історичний спад економіки ЄС: як це вплине на Україну

Спад економіки ЄС вплине на економічні процеси в Україні через високу залежність від міжнародних фінансових надходжень, зауважив експерт.

Робота в Європі в умовах карантину: чого чекати заробітчанам

Глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що повернення українців на заробітки за кордон в реаліях карантину є нелогічним.

Робота під час карантину: які професії будуть користуватись попитом

Кабінет міністрів планує створити велику кількість простих робочих місць, щоб забезпечити дохід тим, хто втратив роботу через кризу. Уряд пропонує йти класти бруківку або озеленювачем.

Кредит від МВФ: чи врятує Україну від кризи новий транш

Україна очікує новий транш МВФ після ухвалення банківського закону, але виконувати зобов'язання за новим меморандумом буде складно.

Зростання безробіття: чи можливо подолати кризу на ринку праці та за рахунок чого

З початку карантину в Україні кількість звернень українців до центрів зайнятості зросла в 10 разів.

Вірус бідності та умови для МВФ: як позначиться на економіці продовження карантину

Глава НБУ Яків Смолій заявив, що Національний банк не розглядає варіант дефолту і відмови України від виплати за зобов'язаннями.

Вірус страху: чи варто купувати продукти про запас?

Після рішення уряду запровадити в Україні карантин на тлі пандемії коронавірусу різко підскочив долар, а в багатьох супермаркетах Києва почали зникати з полиць товари першої необхідності.

Зеленський може залишити Кабмін без зарплат. Чи закриють борги перед шахтарями?

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів у найближчі два місяці – березень і квітень – повністю погасити борги із зарплати перед шахтарями.