Яблонський Василь

Пандемія COVID-19: чому може навчити суспільство та чи варто посилювати заходи

За даними КМІС, 88 відсотків українців стурбовані поширенням коронавірусу в Україні, в тому числі 35 відсотків дуже стурбовані.

Скалецька в Нових Санжарах: піар чи спроба заспокоїти людей?

Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька вирішила приєднатися до евакуйованих із Уханя і провести разом із ними два тижні на карантині.

«Кодекс етики і честі». Чи зможуть привчити депутатів до дисципліни?

Верховна рада планує розробити Кодекс етики і честі народного депутата України і включити його одним із законопроектів до плану законодавчої діяльності на 2021-й.

Штрафи за прогули та «кнопкодавство»: чи поліпшить це дисципліну в Раді

Нардепи, які пропускають більше третини засідань, будуть працювати без зарплат. Крім того, депутатів штрафуватимуть від 40 до 80 тисяч грн.

Новий склад ЦВК: чого чекати та в чому основний ризик

Верховна Рада у четвер, 19 вересня, може розглянути питання призначення нового складу Центральної виборчої комісії. Всі кандидатури вже подані.

Вибори онлайн: чи реально запровадити в Україні та в чому ризик

У команді президента вважають, що на президентських виборах 2024 роки українці зможуть голосувати онлайн. Про систему електронних виборів поговорили з експертами.

Чому Рада не підтримала ініціативи Зеленського та чи знайдуть вони спільну мову?

Під час позачергового засідання Верховної Ради депутати не підтримали зміну виборчого законодавства, запропоновану президентом Володимиром Зеленським.

Чи залишиться Аваков в уряді за президенства Зеленського?

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має залишися в новому уряді, й назвав його найуспішнішим міністром за останні 5 років.

Україна обрала президента. Чому Зеленський?

В Україні 21 квітня відбувся другий тур президентських виборів. За даними екзит-полів та обробки більш ніж 90 відсотків протоколів, із великим відривом лідирує Володимир Зеленський.

Вибори-2019: чи може Зеленський зняти свою кандидатуру

В останній передвиборчий тиждень Володимир Зеленський лідирує в президентському рейтингу. Разом з експертами оцінили шанси на перемогу та поговорили про неочікувані сценарії.