Яблонський Василь

Відсторонення Супрун: у чому прорахувались ініціатори та чи призначать її міністром

Адміністративний суд Києва сьогодні, 11 лютого, розгляне клопотання Міністерства юстиції про скасування заборони Уляні Супрун бути в. о. голови МОЗ.

Підпал Лаври та перехід приходів до ПЦУ: до чого має бути готовою Україна

Правоохоронці затримали підозрюваного, який здійснив підпал у будинку на території Києво-Печерської лаври в понеділок, 14 січня. Про інцидент поговорили з експертами.

Томос та договір про дружбу. Чи варто чекати нового етапу агресії РФ?

Об’єднавчий собор відбудеться 15 грудня. В УПЦ МП відмовилися від участі. Тим часом Україна розірвала договір про дружбу. Чи спровокують ці рішення РФ на черговий прояв агресії?

Об'єднавчий собор відбудеться 15 грудня. Як протистоятиме РФ?

Об'єднавчий собор, на якому буде створена помісна церква, відбудеться 15 грудня у Святій Софії. В УПЦ МП відмовилися від участі в Соборі. Про ситуацію поговорили з експертами.

Чи є сенс робити пробний перепис населення в 2019 році?

За перше півріччя 2018 року чисельність населення України скоротилася на 122,5 тисячі осіб і становить 42 мільйони 263,9 тисячі осіб.

Надання автокефалії УПЦ: за що критикують ідею

В УПЦ КП говорять, що у вересні на загальних зборах єпископату Вселенського патріархату буде розглянуте питания автокефалії. За що найбільше критикують цю ідею, розповіли експерти.

Вукоєвича звільнили за ролик «Слава Україні!». У що це виллється для ФІФА

Члена тренерського штабу збірної Хорватії Огнєна Вукоєвича звільнили з посади й відрахували з делегації в Росії після відеозвернення на підтримку України. Реакцію ФІФА оцінили експерти.

Політична агітація перед виборами: більше користі чи шкоди?

Менш ніж рік залишився до виборів, а політики вже запустили рекламні технології. Так, наприклад, Юлія Тимошенко вже оголосила Новий курс для країни. Про політичну агітацію міркували експерти.

Чи потрібна трансляція ЧС-2018 в Україні?

До ВР внесли законопроект, яким пропонується законодавчо заборонити трансляцію на території України матчів Чемпіонату світу з футболу.

Чи потрібно в Україні зменшити каденцію президента та парламенту до 3 років?

На сайті президента з’явилася петиція з пропозицією скорочення каденції президента та парламенту з 5 до 3 років. Оцінили ініціативу експерти.