Мокан Василь

Деескалація на Азові: чим допоможуть США та яку умову може висунути Путін

Для гарантування безпеки судноплавства України необхідні елементи міжнародної присутності та міжнародного моніторингу в Чорному й Азовському морях і Керченській протоці, заявили в МЗС.

Заборона в’їзду росіянам: навіщо запровадили та чи зупинить це шпигунів

На час воєнного стану Україна не пропускатиме на свою територію росіян чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Депутати відмовились оновити склад ЦВК. Знову розбірки?

Депутати, попри заплановане на 5 липня голосування за новий склад ЦВК, так і не змогли ухвалити рішення. Чому та що буде далі, міркували експерти.

Чому Жебрівського призначили аудитором НАБУ та що загрожує Ситнику?

Колишній голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський став аудитором НАБУ. Детальніше про кадрові зміни говорили з експертами.

Відставки в уряді: хто з міністрів у зоні ризику?

В антикорупційних органах вочевидь плануються кадрові зміни. Зокрема, йдеться про звільнення керівника САП. Також комітет ВР підтримав відставку Уляни Супрун. У кадрових перестановках розбирались експерти.

Як довго протримається альянс ГПУ з НАБУ та чи звільнять Холодницького?

Луценко просить звільнити Назара Холодницького з посади. Керівника САП можуть відсторонити з посади на час слідства. В ситуації розбирались експерти.

Чому в АП раптово влаштували прес-конференцію Порошенка та що стане топ-темою?

За день до самого заходу в АП анонсували прес-конференцію президента. Чому так раптово та які очікування, міркували експерти.

Чого чекати від «весни реформ» та чому керівництво НАБУ в зоні ризику?

Розпочалася нова сесія ВР, яку можновладці вже назвали весною реформ. Яких змін та реформ чекати насправді, міркували разом з експертами.

Новий склад – колишні правила: як ЦВК спробують залишити підконтрольною

Президент вніс до Верховної Ради подання на кандидатів у нові члени Центральної виборчої комісії. У списку 14 осіб. Експерти оцінили новий склад ЦВК.

Фейковий лист Порошенка до ФСБ: хто був ініціатором «компромату» та чи будуть наслідки

Грузинський телеканал Руставі 2 оприлюднив нібито звернення Петра Порошенка до ФСБ РФ у 2007 році, в якому він обіцяє не займатися антиросійською діяльністю. АП назвала інформацію фейком. Хто й навіщо спекулював у цій ситуації, розбирались експерти.