Мокан Василь

Депутати відмовились оновити склад ЦВК. Знову розбірки?

Депутати, попри заплановане на 5 липня голосування за новий склад ЦВК, так і не змогли ухвалити рішення. Чому та що буде далі, міркували експерти.

Чому Жебрівського призначили аудитором НАБУ та що загрожує Ситнику?

Колишній голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський став аудитором НАБУ. Детальніше про кадрові зміни говорили з експертами.

Відставки в уряді: хто з міністрів у зоні ризику?

В антикорупційних органах вочевидь плануються кадрові зміни. Зокрема, йдеться про звільнення керівника САП. Також комітет ВР підтримав відставку Уляни Супрун. У кадрових перестановках розбирались експерти.

Як довго протримається альянс ГПУ з НАБУ та чи звільнять Холодницького?

Луценко просить звільнити Назара Холодницького з посади. Керівника САП можуть відсторонити з посади на час слідства. В ситуації розбирались експерти.

Чому в АП раптово влаштували прес-конференцію Порошенка та що стане топ-темою?

За день до самого заходу в АП анонсували прес-конференцію президента. Чому так раптово та які очікування, міркували експерти.

Чого чекати від «весни реформ» та чому керівництво НАБУ в зоні ризику?

Розпочалася нова сесія ВР, яку можновладці вже назвали весною реформ. Яких змін та реформ чекати насправді, міркували разом з експертами.

Новий склад – колишні правила: як ЦВК спробують залишити підконтрольною

Президент вніс до Верховної Ради подання на кандидатів у нові члени Центральної виборчої комісії. У списку 14 осіб. Експерти оцінили новий склад ЦВК.

Фейковий лист Порошенка до ФСБ: хто був ініціатором «компромату» та чи будуть наслідки

Грузинський телеканал Руставі 2 оприлюднив нібито звернення Петра Порошенка до ФСБ РФ у 2007 році, в якому він обіцяє не займатися антиросійською діяльністю. АП назвала інформацію фейком. Хто й навіщо спекулював у цій ситуації, розбирались експерти.

Три роки роботи Верховної Ради: головні розчарування та досягнення

У 2014 році Україна на хвилі Майдану отримала оновлений парламент. Але чи зміг цей парламент позбутися звичок колишнього режиму? Діяльність ВР оцінили експерти.

Скасування недоторканності: коли та чим завершиться епопея?

Верховна Рада запустила процес скасування недоторканності. Як розвиватимуться події та чим завершиться процес, з’ясовували разом з експертами.