Димов Валерій

Робота ВР напередодні виборів: чого чекати від РФ та в чому небезпека

Після тривалих новорічних канікул народні депутати повернулися до сесійної зали. Про ризики для ВР напередодні виборів та порядок денний поговорили з експертами.

За крок до виборів. Які закони зможуть ухвалити та чого чекати від нардепів?

Після тривалих новорічних канікул народні депутати повернулися до сесійної зали. У планах – соціальні питання та церковні закони. Про діяльність ВР напередодні виборів поговорили з експертами.

«Падіння третього Риму»: що означає автокефалія для України та РФ

Об'єднавчий собор, на якому буде створена помісна церква, відбудеться 15 грудня у Святій Софії. В УПЦ МП відмовилися від участі в Соборі. Про ситуацію поговорили з експертами.

Санкції проти каналів «112 Україна» та NewsOne: наступ на свободу слова чи захист від ворога

Парламент рекомендував Раді національної безпеки і оборони запровадити санкції проти компаній, які належать до структури власності телеканалів 112 Україна та NewsOne.

Новий склад ЦВК. Чи оберуть тих, хто рахуватиме голоси на виборах?

Спікер ВР анонсував оновлення складу ЦВК вже в наступний четвер. Більше про ситуацію, знають експерти.

Як боротися з передвиборчою «гречкою» та чи змінять Виборчий кодекс?

Спікер ВР Андрій Парубій пропонує вивести в окремий закон відповідальність за гречку на виборах. Більше про зміни виборчого законодавства знають експерти.

Чому влада не наважується провести перепис населення?

Кабінет міністрів ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення в Україні в 2019 році. Про те, чому так затягнули з рішенням, міркували експерти.

Виборчі проблеми: бійки на дільницях та безкарність злочинів

В Одеській області біля виборчої дільниці в селищі Цебрикове сталася стрілянина за участю нардепа від Батьківщини, а невідомі повідомили про замінування дільниці. Про виборчі проблеми міркували експерти.

Рік до виборів: що потрібно змінити у виборчій системі?

2018-й – передвиборчий рік для України. Що необхідно змінити у виборчій системі, розбиралися фахівці.

Підготовка до виборів: що пропонують у МВС та що за цим приховано?

У МВС ініціювали законопроект про посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства. Напередодні Аваков запропонував змінити форму держустрою та позбавити частини повноважень президента. З чим пов’язані такі ініціативи, розбирались експерти.