Димов Валерій

Санкції проти каналів «112 Україна» та NewsOne: наступ на свободу слова чи захист від ворога

Парламент рекомендував Раді національної безпеки і оборони запровадити санкції проти компаній, які належать до структури власності телеканалів 112 Україна та NewsOne.

Новий склад ЦВК. Чи оберуть тих, хто рахуватиме голоси на виборах?

Спікер ВР анонсував оновлення складу ЦВК вже в наступний четвер. Більше про ситуацію, знають експерти.

Як боротися з передвиборчою «гречкою» та чи змінять Виборчий кодекс?

Спікер ВР Андрій Парубій пропонує вивести в окремий закон відповідальність за гречку на виборах. Більше про зміни виборчого законодавства знають експерти.

Чому влада не наважується провести перепис населення?

Кабінет міністрів ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення в Україні в 2019 році. Про те, чому так затягнули з рішенням, міркували експерти.

Виборчі проблеми: бійки на дільницях та безкарність злочинів

В Одеській області біля виборчої дільниці в селищі Цебрикове сталася стрілянина за участю нардепа від Батьківщини, а невідомі повідомили про замінування дільниці. Про виборчі проблеми міркували експерти.

Рік до виборів: що потрібно змінити у виборчій системі?

2018-й – передвиборчий рік для України. Що необхідно змінити у виборчій системі, розбиралися фахівці.

Підготовка до виборів: що пропонують у МВС та що за цим приховано?

У МВС ініціювали законопроект про посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства. Напередодні Аваков запропонував змінити форму держустрою та позбавити частини повноважень президента. З чим пов’язані такі ініціативи, розбирались експерти.

«Дорогі» міністри. Як відрізняються зарплати членів Кабміну та чому?

Міністр інфраструктури вийшов у лідери за сумою отриманої зарплати за лютий і заробив 83 тисячі 881 гривню. При цьому глава Кабміну отримав набагато менше. У нерівності зарплат українських міністрів розбирались експерти.

Влада vs. опозиція: на що провокує Саакашвілі та яка тактика Банкової

Міхеіл Саакашвілі написав листа до президента та зірвав допит у ГПУ. Напередодні соратники політика штурмували Жовтневий палац. Оцінку подіям дали експерти

Після нас хоч потоп: чи зважиться влада на скасування недоторканності з 2020 року?

Скасувати недоторканність обіцяв чи не кожен український політик. Наразі в АП налаштовані на такий крок рішуче, але з 2020 року. Чи доведуть це питання до логічного завершення, міркували разом з експертами.