Березовець Тарас

Чи захоплює Росія Азовське море та що за цим стоїть?

Секретар РНБО заявив про загострення ситуації в Азовському морі в зв'язку з нарощуванням військової присутності Російської Федерації. Про ситуацію розповіли експерти.

Обшуки в РІА «Новости-Украина»: що розкрили та чим відповість Москва?

Під час обшуків у редакції РІА Новости-Украина СБУ виявила в журналіста паспорт РФ, а генпрокурор заявив, що агентство здійснило держзраду. Оцінили ситуацію експерти.

Небезпечний сценарій Кремля для України: що засвідчило рішення щодо Савченко

Верховна Рада дала згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт Надії Савченко. ГПУ наполягає на арешті Савченко без альтернативи застави. Оцінку ситуації дали експерти.

Штурм Жовтневого палацу: які висновки можна зробити після взяття центру мистецтв

Саакашвілі під час маршу за імпічмент заявив, що протестувальники організують штаб у Жовтневому палаці. До будівлі прийшли прихильники політика, почалися сутички із силовиками. Оцінку події дали експерти.

Суд над Януковичем: технології Путіна у справі про держзраду та цілі Кремля

Справа зі звинуваченням Віктора Януковича в зраді триває, на допиті як свідки вже побували Яценюк та Аваков. У планах – допит самого підсудного, який подав позов щодо визнання подій 2014 року держпереворотом.

Відставка Соболєва: з чим пов'язана та чи міг нардеп уникнути звільнення

Депутати Верховної Ради підтримали постанову про відставку Єгора Соболєва з посади голови парламентського комітету з питань запобігання корупції. З чим пов'язане його звільнення, розбирались експерти.

Обмін полоненими на Донбасі: що стоїть за ідеєю визволення та навіщо це Путіну

Президент РФ підтримав пропозицію про обмін полоненими на Донбасі й уперше поговорив про це з ватажками бойовиків. Про що свідчать такі кроки російської влади, розбирались експерти.

Візовий режим з РФ: що це дасть та чи зупинить тероризм в Україні

Останні трагічні вибухи та вбивства викликали хвилю критики на адресу українських спецслужб і знову повернули питання візового режиму з РФ на порядок денний. Оцінку ситуації дали експерти.

Мігранти з України в ЄС: що стане головною загрозою для країни

Низький рівень життя в Україні, безробіття дедалі частіше змушують шукати світло в кінці тунелю десь далеко за кордоном або хоча б замислитися про це. А після безвізу з ЄС узагалі заговорили про нову хвилю міграції українців. Оцінку ситуації дали експерти.

Мітинг у Києві 17 жовтня: чого домагається Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі заздалегідь попередив, що його рух 17 жовтня висуне три вимоги до влади прямо під стінами ВР. Оцінку подіям дали експерти.