Охотін Петро

Рада обрала дату інавгурації Зеленського. Чому 20 травня та чи буде розпуск ВР?

Верховна рада обрала дату інавгурації новообраного президента – 20 травня о 10 ранку має відбутись урочиста церемонія.

Рейтинги за 9 днів до виборів: що засвідчили та чого чекати далі

За даними опитування групи Рейтинг, Зеленського підтримують 24,9 відсотка, Тимошенко – 18,8 відсотка, а Порошенко – 17,4 відсотка.

Садовий зняв свою кандидатуру на користь Гриценка. Чи стане це шансом на перемогу?

Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на користь лідера партії Громадянська позиція Анатолія Гриценка. Чи змінить це передвиборчу ситуацію, знають експерти.

Вибори-2019: хто потрапить до другого туру та в чому загроза для Зеленського

За даними КМІС, у другому турі президентських виборів нинішній глава держави Петро Порошенко програє лідеру партії Батьківщина Юлії Тимошенко.

Вибори-2019: хто з кандидатів найбільш зручний для Путіна

Кандидати продовжують заявляти про свої президентські амбіції та подають документи на реєстрацію до ЦВК. Хто може бути найбільш незручним для РФ, знають експерти.

Вакарчук іде в політику. Кого музикант приведе за собою та звідки гроші?

Музикант Святослав Вакарчук заявив, що йде в політику. Але знову нічого конкретного не сказав про свою участь у президентських виборах. Про останні події та заяви поговорили з експертами.

Гройсман закликав не зважати на передвиборчий популізм. На що розраховує прем’єр?

Гройсман повідомив, що президентська та парламентська передвиборчі кампанії можуть значно вплинути на політичне та соціальне життя українців, і закликав політиків бути відповідальними.

Політичні підсумки: як працювала Верховна Рада в 2018 році

Народні депутати вже розбіглися на зимові канікули й зберуться в стінах ВР 15 січня 2019 року. Підсумки року підбивали експерти.

Гриценко, Чумак і Фірсов у одній команді. Що з цього вийде?

Політик Єгор Фірсов, лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко та лідер громадського об'єднання Хвиля Віктор Чумак заявили про об'єднання. Перспективи оцінили експерти.

П’ята річниця Революції Гідності: які уроки має винести Україна

В Україні відзначають День гідності та свободи. П'ять років тому розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію.