Охотін Петро

Оновлення ТКГ: кого бракує в українській делегації

Українська делегація ТКГ повинна бути підсилена юристами та експертами-міжнародниками, окрім політичних діячів, вважає політтехнолог.

Відкриття кафе й ресторанів: як працюватимуть заклади з 11 травня

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд дозволить роботу літніх майданчиків кафе і ресторанів з 11 травня.

«Карантинний Майдан»: чи можливий в Україні та що може стати двигуном?

Протести через карантин в Україні, в рамках якого в усій країні закриті ринки, почалися в декількох регіонах країни. Крім того, міська влада просить Кабмін про пом'якшення запроваджених обмежень.

COVID-19: як та скільки Україна буде виходити з карантину

Прем'єр-міністр каже, що карантин в Україні триватиме до кінця квітня, а в МВС прогнозують, що ситуація затягнеться до 15 травня.

Російськомовний канал в Україні: що транслювати та в якому форматі

У Зеленського планують запустити міжнародний російськомовний канал. Як говорять в ОПУ, мета актуальна на окупованих територіях Донбасу та Криму.

Емоція перемагає стратегію. В чому найбільша загроза для Зеленського?

Партія Слуга народу набирає понад 43 відсотки голосів та достатньо голосів за мажоритарними округами для монокоаліції.

Обіцянки ОПЗЖ: як партія хоче змінити систему влади та чи зможе

Із програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.

Обіцянки партії «Голос»: чи вдасться покарати депутатів-прогульників

Із програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.

Телеміст «Росія 24» та NewsOne: до чого призведе та кому вигідний

7 липня ведучий програми Вести недели на каналі Росія 24 Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту Треба поговорити, який запланований на 12 липня й відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOnе.

Із ким може створити коаліцію Зеленський?

Згідно зі свіжими опитуваннями, на парламентських виборах мають шанси партії Слуга народу, Опозиційна платформа – За життя, Голос, Європейська солідарність і Батьківщина.