Жданов Олег сторінка 2

За яких умов на Донбасі з'являться миротворці ООН?

Президент України заявив, що переговори про введення миротворців на Донбас відновляться після президентських виборів. Перспективи оцінили експерти.

Хорватський досвід і мирний план ОБСЄ: який сценарій підходить для Донбасу

Прем'єр Хорватії заявив, що хорватський досвід може стати корисним для деокупації Донбасу. В ОБСЄ пропонують свій мирний план. Поговорили про пропозиції щодо Донбасу, з експертами.

Мюнхенська конференція-2019: три головні висновки для України

У неділю в баварській столиці відбулася 55-а щорічна Мюнхенська конференція з безпеки, яка пройшла під слоганом «Великий пазл: хто збере деталі?». Підсумки, підвели експерти.

Ескалація в Азовському морі: як протидіяти РФ та чи будуть санкції

У Керченській протоці російські кораблі обстріляли три українських військових катери, захопили їх і членів екіпажу. Україна запровадила воєнний стан на 30 днів.

Воєнний стан в Україні: яких обмежень чекати населенню

ВРУ 26 листопада збереться на позачергове засідання, щоб розглянути питання запровадження воєнного стану в країні. Ситуацію обговорили з експертами.

Як РФ впливає на Білорусь та чи небезпечна країна для українців?

Українського журналіста затримали вночі в одному з готелів столиці Білорусі, але після відвідування відділку міліції відпустили. Про вплив РФ на Мінськ і загрозу для України поговорили з експертами.

Вибухи під Черніговом: чи загрожує відставка начальнику Генштабу

Порошенко доручив Полтораку та Клімкіну завершити переговори з НАТО щодо реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечить експлуатацію та охорону складів боєприпасів.

Вибухи в Ічні. Чому в Україні знову горить склад боєприпасів?

У вівторок, 9 жовтня, стало відомо про вибухи на військовому арсеналі біля населеного пункту Ічня, що на Чернігівщині.

Чи потрібен військовий парад до Дня незалежності України?

Міністр оборони заявив, що цього року до Дня незалежності України відбудеться один із найбільших військових парадів.

100 днів операції Об'єднаних сил: що змінилося та чи є успіхи

30 квітня 2018 року на Донбасі офіційно завершився режим АТО, замість якого запровадили ООС. Президент України впевнений, що ООС на Донбасі набагато ефективніша за АТО. Підсумки 100 днів ООС підбили експерти