Сунгуровський Микола

5-ті роковини захоплення влади в Донецьку: нові виклики для України

5 березня 2014 року в Донецьку відбувся масштабний мітинг за Україну. В результаті зіткнень із міліцією над будівлею ОДА вивісили російський прапор.

Чому Будапештський меморандум не міг гарантувати безпеку України?

Курт Волкер заявив, що Будапештський меморандум порушила саме Росія. Це вона вторглася в Україну, а не США, Британія чи Франція.

В ООН проведуть дебати щодо Донбасу. Як обійти вето РФ і в чому завдання України?

Вперше в історії Генасамблеї ООН пройдуть дебати про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України. Це питання включили окремим пунктом до порядку денного. Чи зрушить це ситуацію в мирне русло, поговорили з експертами.

Перехід ЗСУ на стандарти НАТО до 2020 року. Чому нам потрібен прагматичний підхід?

У 2020 році ЗСУ будуть здатні діяти повністю за стандартами НАТО, повідомив президент. Про підготовку армії поговорили з експертами.

Ракети «Вільха» запускають у серійне виробництво. Як це посилить Україну?

Міністр оборони повідомив, що Україна починає серійне виробництво ракетного комплексу Вільха. Про озброєння поговорили з експертами.

Війна на Донбасі: чого чекати в 2019 році

За даними порталу, 6 жовтня 2017 року президент України Петро Порошенко пообіцяв повернути Донбас. Про перспективи реінтеграції в 2019 році поговорили з експертами.

Україна готує новий похід кораблів до Азовського моря. Свідома провокація?

Турчинов повідомив, що влада України готує новий прохід військових кораблів через Керченську протоку до Азовського моря. Навіщо та чи не призведе це знову до агресивних дій з боку РФ, розбиралися з експертами.

Випробування ракетних комплексів Javelin: що означає для ЗСУ озброєння?

В Україні у вівторок, 22 травня, відбулися пуски ракетних комплексів Javelin. Про значення американського озброєння для ЗСУ розповіли експерти.

ІДІЛ закликав до терактів на фіналі ЛЧ в Києві: як зберегти безпеку?

ІДІЛ закликав до терактів у Києві на фіналі Ліги чемпіонів. Оцінили ситуацію та необхідні заходи безпеки експерти.

Чому ескалація на Донбасі більше не вигідна Путіну та чого чекати від РФ?

Великоднє перемир'я в зоні проведення антитерористичної операції не вдалося. Ба більше, спостерігається активізація бойовиків на Донбасі. Чи можлива ескалація?