Швець Леонід

Безрукі. Колонка Леоніда Швеця

Що ж стосується невтамованого бажання більшості українців бачити на чолі країни сильного лідера, це ж не про наявність звання і погонів, це про стратегічне бачення і наявність політичної волі.

І хлопчики чиказькі в очах. Колонка Леоніда Швеця

Юрій Вітренко змінив Андрія Коболєва на посаді голови Нафтогазу. У конфлікті давніх партнерів, а з певного часу безкомпромісних опонентів стався, здається, остаточний перелом.

Авантюра без альтернативи. Колонка Леоніда Швеця

Україна знудьгувалася за вчинками, і авантюра Зеленського, який запропонував себе на пост глави держави, підкуповувала своєю зухвалістю, якщо не сказати нахабством.

Дуля Путіну. Колонка Леоніда Швеця

У другу річницю фінального, переможного туру президентських виборів можна відзначити, що це важке випробування Володимир Зеленський пройшов.

Країна-проблема. Колонка Леоніда Швеця

Інша проблема, з якою Україні по-любому жити, хоча хотілося б жити без неї, це те, що робить її місцями невідмітною від Росії.

Невблаганний Джо. Колонка Леоніда Швеця

Ще в перші дні після інавгурації Зеленський почав смикати Байдена: «Чому ми досі не в НАТО?». Здавалося, у того було достатньо часу, щоб підготувати гідну відповідь, але, зателефонувавши на початку квітня до Києва, американець почав виляти.

Два роки без суперників. Колонка Леоніда Швеця

До кінця другого року президентства Володимира Зеленського можна привітати з надзвичайно вдалим складом його опонентів.

Вік НАТО не бачити. Колонка Леоніда Швеця

Затримано Юрія Зонтова – співробітника Служби зовнішньої розвідки і брата судді Павла Вовка. Непогано б, щоб внутрішнє розслідування торкнулося ширшого кола питань, ніж посередництво розвідника в схемах брата.

Кінець сонячного президентства. Колонка Леоніда Швеця

Причин очікувати, що градус протистояння з Росією виросте, кілька. Одна з них – Джо Байден показує, що не має наміру приймати Путіна як рівного партнера або опонента.

Звальний гріх. Колонка Леоніда Швеця

Нардеп від Слуги народу Анна Колісник в особистій переписці написала «потрібно звалювати з цієї країни».