Швець Леонід

Неможливість Патрушева. Колонка Леоніда Швеця

Зустріч Володимира Зеленського та Миколи Патрушева в Омані малоймовірна. Детальніше – в колонці Леоніда Швеця.

Спеціальні речі справи Павла Шеремета. Колонка Леоніда Швеця

12 лютого виповнилося два місяці після знаменитого брифінгу в МВС, коли в присутності Зеленського і генпрокурора правоохоронці розповіли про грандіозний прорив у справі Павла Шеремета.

Кому час до Трускавця. Колонка Леоніда Швеця

Зброя зриву турборежиму і розколу монофракції знайдена, і на зміну первісній ейфорії приходить усвідомлення відчутних меж власних парламентських можливостей.

Штати на нервах. Колонка Леоніда Швеця

Для світу важливий не тільки результат президентської кампанії, що розгортається в США , а й рівень норм і пристойності, який вона задає.

Куди засунути законопроект Бородянського-Зеленського. Колонка Леоніда Швеця

Найпослідовнішим і єдино правильним результатом обговорення законопроекту Бородянського була б негайна відставка автора.

Невічний двигун. Колонка Леоніда Швеця

Володимир Зеленський підтвердив, що не має наміру затримуватися у владі більше одного терміну. Якщо це так, часу, щоб чогось досягти, у нього зовсім немає.

Потрапити в підручники можна по-різному. Колонка Леоніда Швеця

Якщо в Україні запрацюють елементарні речі – закон і цивілізований ринок, це і стане справжнім дивом, яке буде здатне привернути інші чудеса. У мріях про грандіозний євроремонт потрібно знаходити в собі сили хоча б регулярно виносити сміття.

Чиї будете? Колонка Леоніда Швеця

В інтересах України і з міркувань більшої глобальної стабільності хотілося б, щоб замість Дональда Трампа прийшов 46-й президент США.

Перший прем'єр Зеленського. Колонка Леоніда Швеця

Історія з відставкою Олексія Гончарука лише підтвердила те, що в Україні слабкий прем'єр і сильний президент.

Скільки не шкода, і побільше. Колонка Леоніда Швеця

Ніхто не сперечається, що політики, чиновники і найняті державою менеджери повинні отримувати адекватну винагороду. Питання залишається одне: адекватну чому?