Швець Леонід

Мертва кров. Колонка Леоніда Швеця

Нічого такого вже страшного в поверненні в політичний обіг колишніх президента та генпрокурора немає. Але все-таки не покидає неприємний післясмак від цих призначень.

Вимушена відпустка made in Ukraine. Колонка Леоніда Швеця

Відпустка made in Ukraine – це машина часу, яка легко відкидає вас на кілька десятиліть назад.

Другий парад президента Зеленського. Колонка Леоніда Швеця

Нинішня некругла дата незалежності України є хорошим приводом для політичних гравців зробити свої заявки на новий політичний сезон.

Поганий Максим і хороший Володимир. Колонка Леоніда Швеця

Максим Плохой багато читав і намагався сформулювати свої специфічні уявлення в товстій книзі. Вийшло не дуже, людство не почуло. У підсумку все закінчилося спробою привернути увагу громадськості до прав домашніх тварин.

Нікому не цікава недолюблена столиця. Колонка Леоніда Швеця

Ті, хто заявляється в якості претендентів на пост мера Києва, вирішують, що непогано б покерувати містом, якось раптово, ніяк себе не проявляючи в якості столичних патріотів, буквально ще за кілька місяців до виборів.

Стара кров. Колонка Леоніда Швеця

Нині настали лихі часи, які знову кинули Юлію Тимошенко й Олега Ляшка в обійми один одному.

Патріот Петро і його маленький пересувний Майдан. Колонка Леоніда Швеця

Якщо завтра будуть вибори, за Порошенка проголосувало б 8,5 відсотка з усіх або 11,4 відсотка з тих, хто визначився. Може, це непогані цифри для політика-новачка, але для колишнього президента це несвіжі залишки популярності річної давності.

Гавкіт в асортименті. Колонка Леоніда Швеця

Україна перебуває в унікальній історичній ситуації, але зацікавленого обговорення обставин і перспектив немає. Вибір політики в цих умовах – це вибір зграї, в якій гавкати, а не вибір вектора розвитку.

Із чорта в «чорта». Колонка Леоніда Швеця

Кандидат-сюрприз, який пообіцяв у 2019 році перетворити своє президентство в безперервний феєрверк, нині якось згас, не горить і інших не запалює.

Ах, Олександре Семеновичу!.. Колонка Леоніда Швеця

Ректор Чернігівського техуніверситету Сергій Шкарлет був публічно викритий в крадіжці цілих шматків чужого тексту при написанні наукової роботи. Якби, звісно, це були тексти з виступів Вечірнього кварталу, Шкарлету було б непереливки.