Швець Леонід

Тільки гроші та багнети. Колонка Леоніда Швеця

Усі, хто бореться з путіним та його режимом, усі, хто виступає на боці України, мають не вимагати припинення війни, а вступати у війну, у будь-яких можливих формах, щоб завдати путінській росії розгромної поразки.

Закопатися у вату. Колонка Леоніда Швеця

За три місяці війни у росії не трапилося жодних змін. Тобто плани вторгнення коригувалися, на цвинтарях з'явилося багато свіжих могил, але країна, як і раніше, живе так, ніби нічого не сталося.

Макарич на коні. Колонка Леоніда Швеця

10 травня помер перший президент Леонід Кравчук. У колонці Леоніда Швеця – чим Кравчук запам'ятався Україні та як його сприймали у суспільстві.

Приміряти шкіру Путіна. Колонка Леоніда Швеця

Ні в кого немає сумнівів, що путін здатний багато на що. Але ж не менше доказів, що зіткнення зі справжнім опором непереможний упир не витримує.

Гітлер 2.0, версія російська, локалізована. Колонка Леоніда Швеця

Порівняння володимира путіна з Адольфом Гітлером напрошується само собою. Але путін відрізняється від фюрера не лише тим, що може загробити планету.

Голлівуд відпочиває. Колонка Леоніда Швеця

Якби вся ця рішучість Заходу вкластися в українську перемогу проявилася кілька місяців тому, справи були б інакші, безліч людських життів було б збережено, кількість руйнувань була б значно меншою.

Три роки та два місяці. Колонка Леоніда Швеця

Після закінчення війни доведеться на зовсім нових принципах відбудовувати всю Україну, а тому політику, якою належить керувати цими процесами, перебудовувати треба буде насамперед.

Мобілізадниця. Колонка Леоніда Швеця

Масова мобілізація означатиме визнання війни війною, а недопущення війни – це один із наріжних каменів кремлівської пропаганди. Адже зараз в Україні російські війська проводять як би антивоєнну спецоперацію.

Курсом крейсера «Москва». Колонка Леоніда Швеця

У Росії після розпаду СРСР так і не відбулася фактична зміна еліт. У цьому сенсі зараз триває війна України з Радянським Союзом, який намагається помститися.

Замість тисячі слів. Колонка Леоніда Швеця

Леонід Швець переповідає історію раптової музичної німоти скрипаля Ігоря Чернявського, який під час вторгнення росії був під обстрілами у Харкові і тривалий час не брав до рук скрипку.