Лосєв Ігор

Чи є ризик нападу РФ та звідки чекати удару?

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв заявив, що Україна готова до можливого нападу РФ. Про ризики ескалації поговорили експерти.

Азовська криза: чи зможе Туреччина бути посередником

Туреччина готова взяти на себе роль посередника для врегулювання інциденту в Керченській протоці. Чим може допомогти Анкара?

НАТО закликали розмістити кораблі на Азові. На кого розраховувати Україні?

Президент України закликав країни НАТО відправити військові кораблі до Азовського моря для безпеки регіону. Чи може Україна розраховувати на допомогу Альянсу, знають експерти.

Трамп хоче розірвати ракетний договір з РФ. Якими будуть наслідки?

Президент США Дональд Трамп хоче розірвати ракетний договір з РФ. Москва тим часом погрожує Вашингтону через такі дії. Про новий етап холодної війни говорили з експертами.

Анексія Криму була помилкою Путіна. Як Україні повернути півострів?

Анексія Криму була найбільшою помилкою керівництва РФ, а Москва заплатить велику ціну за свої злочинні дії в Україні, вважає екс-президент Польщі. Про повернення півострова поговорили з експертами.

Україна розриває договір щодо Азова, РФ – погрожує. До чого готуватися?

Україна скерувала два кораблі ВМС до Азовського моря й розриває Договір з РФ про співробітництво у використанні Азовського моря та Керченської протоки від 2003 року. Росія вже погрожує наслідками.

Курс на НАТО: чи допоможе це уникнути реваншу проросійських сил і чи захистить Альянс Україну

ВР направила на розгляд Конституційного суду президентський законопроект про внесення змін до КУ щодо незворотності курсу України на членство в ЄС і НАТО.

10 років російсько-грузинської війни. Який урок має винести Україна

Сьогодні виповнюється рівно 10 років від початку російсько-грузинського конфлікту. Про те, які висновки слід зробити Україні, говорили з експертами.

Чому влада взялася створювати окреме міністерство для ветеранів війни

Петро Порошенко заявив, що має намір створити міністерство у справах ветеранів України. У БПП вже визначилися з міністром. Чи потрібне взагалі окреме відомство, міркували експерти.

Чому формат АТО для Донбасу від початку був помилковим?

Президент заявив про необхідність змінити формат антитерористичної операції на Донбасі. Чому формат АТО був помилковим від самого початку війни, пояснили експерти.