Лосєв Ігор

Кому війна, а кому прибуток: як оборонну сферу виснажує корупція

Західні ЗМІ пишуть, що корупція в Україні знищує українську армію, навіть попри війну. Про секретність оборонного бюджету та монополістичне становище Укроборонпрому міркували експерти.

Єрусалим – столиця Ізраїлю: на що здатні арабські країни та що буде далі

Президент США підписав указ про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю. В Палестині на знак протесту почали палити портрети Трампа. Ситуацію оцінили експерти.

Війна на Донбасі: три фактори, через які поява миротворців неможлива

Появу миротворців на Донбасі обговорюють давно, але саме зараз США проявили активність у цьому питанні. Про подальші перспективи поговорили з експертами.

Посилення кордону: чого чекати від Путіна і до чого готуватися Україні

У Держприкордонслужбі вживають заходів щодо посилення охорони кордону на найбільш небезпечних напрямках, а РФ тим часом готується до навчань. Чи доможуть Україні дії прикордонників – з’ясували експерти.

Удар у відповідь США по силах Асада і союз проти Тегерана: як приборкати Іран руками саудитів

Війська Асада пішли в наступ на американську базу. У квітні через застосування хімічної зброї за вказівкою Асада Трамп завдав ракетного удару у відповідь, а потім – заручився підтримкою Саудівської Аравії. Які важелі тиски мають саудити й на що здатні США?

Замість АТО – військова операція: що чекає на Донбас і на що розраховує РФ

Військовий експерт поділився міркуваннями з приводу внесення законопроекту щодо силової реінтеграції Донбасу.

Війна в Сирії-2017: чому США більше не хочуть повалення режиму Асада?

Військовий експерт, історик пояснив, з чим пов'язана зміна курсу США в Сирії та чому Білий дім більше не вимагає повалення Асада.

Новий статус Криму: позиція Європи нагадує історію Мюнхенської угоди зі здачею Судетської області

Військовий експерт, історик пояснив, з чим пов'язана риторика про визнання Криму вільним утворенням та чому це може бути небезпечним сигналом для України.

Ядерна зброя Північної Кореї: чого очікувати від Пхеньяна?

Експерт оцінив ситуацію з ракетними випробуваннями, які проводить КНДР, та намір США завдати «нищівного» удару у відповідь.

Переділ світу: чи можлива «велика угода» США та Росії за рахунок України?

Військовий експерт, історик розповів про ймовірність великої угоди між США та РФ і пояснив, що якою має бути позиція України.