Лосєв Ігор

Україна розриває договір щодо Азова, РФ – погрожує. До чого готуватися?

Україна скерувала два кораблі ВМС до Азовського моря й розриває Договір з РФ про співробітництво у використанні Азовського моря та Керченської протоки від 2003 року. Росія вже погрожує наслідками.

Курс на НАТО: чи допоможе це уникнути реваншу проросійських сил і чи захистить Альянс Україну

ВР направила на розгляд Конституційного суду президентський законопроект про внесення змін до КУ щодо незворотності курсу України на членство в ЄС і НАТО.

10 років російсько-грузинської війни. Який урок має винести Україна

Сьогодні виповнюється рівно 10 років від початку російсько-грузинського конфлікту. Про те, які висновки слід зробити Україні, говорили з експертами.

Чому влада взялася створювати окреме міністерство для ветеранів війни

Петро Порошенко заявив, що має намір створити міністерство у справах ветеранів України. У БПП вже визначилися з міністром. Чи потрібне взагалі окреме відомство, міркували експерти.

Чому формат АТО для Донбасу від початку був помилковим?

Президент заявив про необхідність змінити формат антитерористичної операції на Донбасі. Чому формат АТО був помилковим від самого початку війни, пояснили експерти.

Кому війна, а кому прибуток: як оборонну сферу виснажує корупція

Західні ЗМІ пишуть, що корупція в Україні знищує українську армію, навіть попри війну. Про секретність оборонного бюджету та монополістичне становище Укроборонпрому міркували експерти.

Єрусалим – столиця Ізраїлю: на що здатні арабські країни та що буде далі

Президент США підписав указ про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю. В Палестині на знак протесту почали палити портрети Трампа. Ситуацію оцінили експерти.

Війна на Донбасі: три фактори, через які поява миротворців неможлива

Появу миротворців на Донбасі обговорюють давно, але саме зараз США проявили активність у цьому питанні. Про подальші перспективи поговорили з експертами.

Посилення кордону: чого чекати від Путіна і до чого готуватися Україні

У Держприкордонслужбі вживають заходів щодо посилення охорони кордону на найбільш небезпечних напрямках, а РФ тим часом готується до навчань. Чи доможуть Україні дії прикордонників – з’ясували експерти.

Удар у відповідь США по силах Асада і союз проти Тегерана: як приборкати Іран руками саудитів

Війська Асада пішли в наступ на американську базу. У квітні через застосування хімічної зброї за вказівкою Асада Трамп завдав ракетного удару у відповідь, а потім – заручився підтримкою Саудівської Аравії. Які важелі тиски мають саудити й на що здатні США?