Лосєв Ігор

Перемир’я на Донбасі: чи довго протримається режим припинення вогню

Домовленості про перемир’я тривали близько 20 хвилин до першого порушення режиму тиші з боку росіян, тому його не можна рахувати досі активним, вважає експерт.

Агресія РФ: які сценарії повинна передбачити Україна

Наступ РФ може відбутися на декількох напрямках, і Україна повинна враховувати сценарії. НА цьому акцентував військовий експерт.

Солдат за власним бажанням: чи скасовувати військовий призов в Україні

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив про бажання скасувати військовий призов. Загороднюк додав, що перехід на професійну армію не буде швидким.

До чого може привести розведення військ на Донбасі?

У МЗС України повідомили, що розведення військ у Петрівському та Золотому, яке мало розпочатися 7 жовтня, не відбудеться, оскільки бойовики порушили домовленість.

Міжнародна платформа переговорів: чи допоможе це повернути Крим

У команді Зеленського наполягають на створенні міжнародної платформи переговорів щодо Криму. Розглядають варіанти Будапешт плюс та Нормандія плюс із залученням Туреччини.

Чи є ризик нападу РФ та звідки чекати удару?

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв заявив, що Україна готова до можливого нападу РФ. Про ризики ескалації поговорили експерти.

Азовська криза: чи зможе Туреччина бути посередником

Туреччина готова взяти на себе роль посередника для врегулювання інциденту в Керченській протоці. Чим може допомогти Анкара?

НАТО закликали розмістити кораблі на Азові. На кого розраховувати Україні?

Президент України закликав країни НАТО відправити військові кораблі до Азовського моря для безпеки регіону. Чи може Україна розраховувати на допомогу Альянсу, знають експерти.

Трамп хоче розірвати ракетний договір з РФ. Якими будуть наслідки?

Президент США Дональд Трамп хоче розірвати ракетний договір з РФ. Москва тим часом погрожує Вашингтону через такі дії. Про новий етап холодної війни говорили з експертами.

Анексія Криму була помилкою Путіна. Як Україні повернути півострів?

Анексія Криму була найбільшою помилкою керівництва РФ, а Москва заплатить велику ціну за свої злочинні дії в Україні, вважає екс-президент Польщі. Про повернення півострова поговорили з експертами.