Герус Андрій сторінка 2

Отримувачі субсидій не відчують підвищення цін на газ. На що розраховувати споживачам?

У Кабміні запевняють, що ймовірне підвищення цін на газ для населення не вплине на розмір платежів за комунальні послуги для отримувачів субсидій.

Чому дорожчає електроенергія та якими будуть наслідки

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спрогнозувало зростання тарифів на електроенергію для населення на 25 відсотків у 2019 році. Про наслідки розповіли експерти.

Столиця без води та електроенергії: що загрожує киянам

Мер Києва закликав Нафтогаз, поки немає остаточного судового рішення, не відключати киянам гарячу воду. Оцінили ситуацію експерти.

Нафта показала рекордне обвалення ціни за 2 роки. Чи вдарить це по українцях?

У середу, 11 липня, нафта марки Brent подешевшала на 6 відсотків і коштувала 74 долари за барель. Падіння стало рекордним із літа 2016 року. Як це позначиться на Україні, міркували експерти.

Премії для «Нафтогазу» на $46 мільйонів: від кого чекати пояснень?

Працівникам компанії Нафтогаз виписали премії на 46 мільйонів доларів після перемоги в Стокгольмському арбітражі.

Чому уряд вкотре вирішив відтермінувати підвищення цін на газ?

31 травня закінчується термін дії постанови щодо цін на газ. Уряд вкотре вирішив відтермінувати зростання до серпня. Оцінили ситуацію експерти.

«Дороге» українське вугілля: що потрібно знати про ціноутворення?

За останніми даними, 80 відсотків антрациту імпортується з Росіі. Про ціноутворення та ситуацію у вугільній галузі розповіли експерти.

Чому підвищили ціни на електроенергію для промисловості та чого чекати далі?

Роздрібні тарифи на електроенергію для непобутових споживачів, включаючи промисловість, у другому кварталі 2018 року зростуть на 2,1-9,1 відсотка. Чим обґрунтоване рішення та якими будуть наслідки?

Комунальні послуги: що дає споживачу право вибору постачальника

Минулого року депутати більшістю голосів підтримали закон про житлово-комунальні послуги в Україні, згідно з яким споживачі мають право обирати постачальників. На що це вплине, розповіли експерти.

Ціни на газ для населення: як змінять методику розрахунку та чи буде подорожчання

Уряд планує змінити методику визначення ціни газу для населення з квітня 2018 року, що призведе до подорожчання газу на більш ніж 8 відсотків. Подробиці розповіли експерти.