Смешко Ігор Петрович

Смешко Ігор Петрович
Читати про політика

Досьє

Народився в місті Христинівка Черкаської області.

1977 - 1992 рр. - Збройні сили СРСР - інженер в лінійних частинах зенітно - ракетних військ Протиповітряної оборони.

01. - 08.1992 рр. - Експертна наукова рада Міністерства оборони України - відповідальний секретар.

1992 - 1995 рр. - Міністерство оборони України - військовий, військово-морський, військово-повітряний і з питань оборони аташе в Сполучених Штатах Америки.

1995 -1998 рр. - Комітет з питань розвідки при Президентові України - голова.

1997 - 2000 рр. - Головне управління розвідки Міністерства оборони України - начальник.

2000 - 2002 рр. - Міністерство оборони України - аташе з питань оборони, військовий аташе при Посольстві України в Швейцарській Конфедерації - постійний представник Міністерства оборони України при міжнародних організаціях в Женеві.

2002 - 2003 рр. - Комітет з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при Президентові України - голова.

2002 - 2003 рр. - Рада національної безпеки і оборони України - заступник, перший заступник секретаря.

2003 - 2005 рр. - голова Служби безпеки України.

З 2006 р. - президент Центру стратегічних досліджень та аналізу.

З 2009 р. - голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь».

19.04.2014 р. - 12.03.2015 р. - радник Президента України.

07.10.2014 р. - 30.01.2015 р. - голова Комітету розвідки при Президентові України.

Президент України Петро Порошенко Указом №42/2015 від 30.01.2015 року ліквідував Комітет розвідки при Президентові України та заснував замість нього Об'єднаний комітет з питань розвідувальної діяльності при Президентові України.

12.03.2015 р. - 14.01.2019 р. - радник Президента України (поза штатом).

Освіта

Київське вище зенітно-ракетне інженерне училище ім. С.М.Кірова, 1977 р., військовий інженер з радіотехніки.

Ад’юнктура Київського вищого зенітно-ракетного інженерного училища ім. С.М.Кірова, 1982 р.

Докторантура Військової академії протиповітряної оборони ім. А.М.Василевського, 1991 р.

Національна академія оборони України, 2000 р., магістр державного військового управління.

Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, 2002 р., юрист.

Доктор технічних наук.

Профессор.

Почесний магістр Об’єднаного інституту розвідки при Національній академії оборони України.

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Рівень відповідальності