Пристайко Вадим Володимирович

Пристайко Вадим Володимирович
  • Член Ради національної безпеки і оборони України
  • Заступник Керівника Офісу Президента України
Читати про політика

Досьє

Народився 20 лютого 1970 року в місті Кілія на Одещині.

 

У 1994 році призначений на посаду в Міністерстві зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі. У той час Міністерство започатковувало переговори зі вступу України до ГАТТ/СОТ, шукало нові можливості для українського бізнесу на ринках, зокрема Африки та Азії.

У 1997 році перейшов на роботу до Азіатсько-Тихоокеанського відділу Міністерства закордонних справ.

У 2000 році був призначений на посаду консула в Сіднеї, Австралія, де займався переважно політичними й економічними питаннями.

У 2002 році прийняв пропозицію перейти на роботу до Управління з питань зовнішньої політики Адміністрації Президента України.

У грудні 2004 року був призначений на посаду радника з політичних питань Посольства України в Канаді. Два роки під час свого 4-річного перебування в Канаді виконував обов'язки Тимчасового повіреного у справах України в Канаді.

У 2007 році був призначений на посаду заступника директора Департаменту НАТО МЗС України, долучившись до переговорного процесу зі вступу України до Північно-Атлантичного Альянсу.

У 2009 році був призначений на посаду радника-посланника та заступника голови дипломатичної місії Посольства України в США.

З 8 листопада 2012 по 29 жовтня 2014 рр. – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді.

З 28 грудня 2012 по 29 жовтня 2014 рр. – Представник України при Міжнародній організації цивільної авіації.

17 грудня 2014 року призначений заступником Міністра закордонних справ України – керівником апарату.

20 вересня 2017 року Кабінет Міністрів України звільнив з посади першого заступника міністра закордонних справ Вадима Пристайка у зв'язку з призначенням Главою місії України при НАТО.

7 липня 2017 року призначений Президентом України – Главою місії України при НАТО.

22 травня - 25 червня 2019 року – Заступник Глави Адміністрації Президента України.

З 25.06.2019 р. – Заступник Керівника Офісу Президента України.

Освіта

Українська академія зовнішньої торгівлі, 1998 р., магістр.

Рівень відповідальності