Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
У ході нещодавнього Рамштайну партнери пообіцяли надати Україні додаткову допомогу у рамках усіх восьми коаліцій можливостей.
Влада Швейцарії посилить заходи безпеки на час проведення Глобального саміту миру, який пройде на курорті Бюргеншток.
Кількість постраждалих від ударів росіян у Харкові зросла до 12 осіб. П'ятеро людей госпіталізовано.
Верховна рада сьогодні схвалила у першому читанні законопроєкт про боротьбу з незаконними кол-центрами.
Укрзалізниця ухвалила рішення вперше за п'ять років змінити вартість комплектів постільної білизни у пасажирських вагонах.
Україна та Сполучені Штати вже завершують роботу над двосторонньою угодою у сфері безпеки, повідомили в Офісі президента.
На Львівському залізничному вокзалі відкрився інформаційний пункт рекрутингу української армії.
Колишній заступник голови ОПУ Андрій Смирнов купив дві машини, два мотоцикли, три паркомісця у Києві та квартиру у Львові на суму понад 15 млн грн, не маючи такого доходу за офіційними джерелами.
Укренерго знову переглянуло графіки відключень світла для споживачів на середу, 22 травня. Обмеження почнуть діяти з 19:00.
Окупаційні війська росії завдали удару по поліцейському автомобілю, який їхав евакуювати людей з Вовчанська Харківської області.
Російські окупанти хочуть просунутися до Липців та активізувалися біля Куп'янська на Харківщині.
Американська і британська військова розвідка має докази того, що Китай вже передавав рф зброю або готується передати.
Час подорожі з Києва до Варшави потягом скоротять на 1 годину 23 хвилини. Цього вдалося досягти завдяки оптимізації митних операцій.
Колишній заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов дійсно отримав підозру від правоохоронних органів.
У Харкові після удару авіабомбою спалахнули пожежі на заправці, пошкоджено кафе, житловий будинок. Серед поранених – водій тролейбуса.
Фахівці, які завершили навчання з обслуговування винищувачів F-16, вже їдуть назад до України та ділитимуться досвідом.
Колишньому заступнику голови Офісу президента Андрію Смирнову повідомили про підозру у незаконному збагаченні.
Росіяни вдарили по Чугуєву двома ракетами С-400 з Бєлгородської області рф. Постраждали вісім людей.
Верховна рада через нестачу голосів не змогла ухвалити закон про штрафи за порушення комендантської години.
Без вуличного освітлення будуть Бровари, Княжичі та Требухов. Рішення ухвалено у зв'язку з необхідністю економії електроенергії.
Днями дрони Sea Baby з Військово-Морськими силами України ефективно відпрацювали з моря по позиціям росіян на Кінбурнській косі.
Російські війська вдарили ракетою Іскандер по Донецькій області. Під удар потрапив Покровськ. Двоє загиблих.
Він закликав Альянс надати Україні більше систем ППО Patriot. Зеленський припустив, що відповідне рішення може бути ухвалене, коли лідери НАТО зберуться в липні на саміті у Вашингтоні.
Уряд звільнив Ярослава Демченкова з посади заступника міністра енергетики з питань європейської інтеграції.
Рішення щодо активів рф набуде чинності після публікації в Офіційному журналі ЄС, а саме - ресурси будуть доступні починаючи з липня 2024 року.
Бійці ЗСУ за добу знищили понад 100 окупантів на двох напрямках і уразили ворожу установку Град.
Україна та Швеція розпочали переговорний процес щодо укладання двосторонньої угоди у сфері безпеки.
Кабінет міністрів України має намір ухвалити постанову про справедливі графіки відключень споживачів, повідомив Шмигаль.
Ракетний корабель Циклон, який був знищений у Севастополі, не запустив жодної крилатої ракети з моменту прийняття до складу ЧФ рф.
Чоловіки, які знялися з військового обліку у зв'язку з виїздом за кордон, мають повернутися в України та відвідати свій ТЦК і СП.