Країна непроханих порад. Колонка Леоніда Швеця
У лавах російських патріотів панують зневіра та розгубленість – на тлі ускладнень в економіці та паливному секторі. Кремль чекає на конкретні пропозиції від економістів, але їх поки що немає.
Суд вкотре підтримав клопотання прокурора САП про продовження процесуальних обов'язків обвинуваченому.
Працівники СБУ затримали двох агентів ГРУ, які готували вибух у річницю Служби безпеки України.
На фронті сталося 207 бойових зіткнень, найбільше – на Покровському, Торецькому та Лиманському напрямках.
Апеляційна інстанція підтвердила рішення про конфіскацію у цивільному порядку транспортного засобу посадовця.
Суд підтримав угоду зі слідством, на яку пішов колишній заступник керівника столичного комунального підприємства.
Через каси на вокзалах можна купити квитки на потяги на найближчі дати – 26 та 27 березня. В УЗ порадили приходити за квитками з 9 до 11 та з 14:30 до 16:30.
У Кривому Розі внаслідок нічної атаки пошкоджено адміністративні будівлі, складські приміщення, підприємство та шість авто. Постраждалих немає.
У ніч проти 26 березня окупанти вдарили дронами по Охтирці на Сумщині, внаслідок чого пошкоджені будинки та підприємство, де спалахнула пожежа.
Війська країни-агресора масовано атакували Кривий Ріг ввечері 25 березня. У місті пролунало щонайменше 15 вибухів.
Росіяни залучили для ураження 764 дрони-камікадзе та здійснили 4106 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Кількість постраждалих внаслідок ракетного удару російських військ по Сумах зросла до 106 осіб.
Армія рф намагається просуватися у бік Дніпропетровської області з подальшим виходом на трасу Покровськ-Дніпро.
Після індексації пенсійні виплати збільшилися на 11,5 відсотка для більше ніж 10 мільйонів пенсіонерів.
Більшість українців вірять у перемогу, але уявляють її по-різному: від відновлення кордонів до знищення армії рф.
Антикорупційний прокурор затвердив і скерував до суду обвинувальний акт стосовно сімох фігурантів справи.
ВР ухвалила у першому читанні законопроєкт про створення банку фінансової інклюзії на базі Укрпошти.
Наразі 1440 експертних команд здійснюють оцінку повсякденного функціонування замість МСЕК. Рішення ухвалені щодо 90 тисяч осіб.
У Сумах внаслідок російського ракетного удару по центру міста постраждала 101 особа, серед яких 23 дитини.
Хто з переговорників від України та рф брав участь у зустрічах в перший рік вторгнення та після початку президентства Дональда Трампа – на інфографіці.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця Укренерго та його пособника.
Антикорупційний суд вкотре підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу.
Ryanair подав план зростання аеропортам у Борисполі та Львові, але понад два роки не отримує відповіді.
Держава заборгувала пенсіонерам майже 80 мільярдів гривень за програними судовими справами. Більшість судових рішень прийнято у справах так званих спецпенсіонерів.