Посилка від Ина: чим небезпечні північнокорейські ракети KN-30
Боротися з північнокорейською балістикою, яку застосовує росія, Україні доведеться власними силами.
У Верховній Раді розповіли, як іде робота над поправками до законопроекту про медичну реформу.
Монетизацію субсидій в уряді планують запустити вже із січня наступного року. Однак такі обіцянки лунають не вперше. Якими є перспективи цього разу, розповіли експерти.
Наші аналітики зібрали дані про те, які підприємства прем'єр відвідав за 2016-2017 роки та про що говорив на них.
У Львівській області кандидат біологічних наук організував підпільний цех із виготовлення фальсифікованих ліків.
У Київенерго наголошують, що цього року початок опалювального сезону для установ соціальної сфери ускладнюється різницею закупівельної та передбаченої в тарифі цін газу.
Угорщина скерувала значні сили й ресурси на поширення неправдивої інформації про мовну норму українського закону про освіту.
ВРП винесла рішення щодо судді Дніпровського райсуду, який намагався дати хабара керівнику САП Назару Холодницькому.
Заступник начальника одного з управлінь департаменту аналітичної роботи та організації управління МВС витратив майже мільйон гривень на житло.
Співробітники військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України спільно з оперативними співробітниками Управління СБУ в області 17 жовтня викрили прапорщика ЗСУ під час збуту боєприпасів і вибухових речовин.
У Слідчому комітеті РФ заявили, що затримали в Ростовській області українця, причетного до «Правого сектору».
Військова прокуратура Дарницького гарнізону спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ затримала одного з начальників відділу Генштабу ЗСУ під час отримання хабара в сумі 3 тис. дол.
Детективи Антикорупційного бюро домоглися усунення голови Новопсковського райсуду Луганської області, затриманого на хабарі.
Під будівлею Верховної Ради перебувають близько 200 учасників акції з вимогою «великої політичної реформи».
У Національній поліції України заявляють про відсутність підстав для розслідування інциденту між нардепом і начальником УДО.
Пересування в Києві стало однією з найбільш актуальних проблем для мешканців та гостей столиці. Як запобігти транспортному колапсу, аналізував політолог Олександр Радчук.
Голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що поліція не буде зносити встановлені активістами намети.
У прес-центрі штабу антитерористичної операції розповіли про ситуацію поблизу лінії розмежування за 17 жовтня.
Прем'єр запевняє, що МВФ не потрібне підвищення ціни на газ, а потрібна справедлива формула. Чи є можливість знайти компроміс, розбиралися експерти.
Федеральний суддя американського штату Гаваї заблокував останню версію імміграційного указу президента США Дональда Трампа за кілька годин набрання його чинності.
З кінця серпня 582 тисяч мусульман-рохінджа втекли з М'янми у сусідній Бангладеш. За відомостями Дитячого фонду ООН, близько 60% з них - діти.
В Афганістані внаслідок нападу на поліцейську дільницю в провінції Пактія число жертв перевищило 40 осіб.
Режим надзвичайного стану в Туреччині продовжений ще на три місяці. Таке рішення ухвалив парламент країни.
Жертвами лісових пожеж, що охопили центральний і північний райони Португалії, вже стала 41 людина.
Статки президента Сполучених Штатів Америки (США) Дональда Трампа за рік зменшилися на $600 млн.
На території острівної держави Мадагаскар за останні два місяці зареєстровано 805 випадків захворювання на чуму, 74 людини загинули.
Засновник Microsoft Білл Гейтс в 24-й раз посів першу сходинку в рейтингу Forbes-400. Його статки оцінені в $ 89 млрд (за рік збільшилася на $ 8 млрд).
У Києві біля Верховної Ради учасники безстрокового мітингу за політичну реформу почали зводити загородження через можливий штурм правоохоронців.