Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Американський президент Дональд Трамп погрожував припинити постачання зброї Україні в межах PURL, вимагаючи від Європи розблокувати Ормузьку протоку.
Головні новини середи, 1 квітня, – росія масовано атакувала західні області України, а деякі категорії громадян почали отримувати 1500 грн допомоги.
Понад 14 тисяч працівників аварійно-відновлювальних бригад отримають додаткові виплати за лютий, повідомила прем'єрка.
Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з представниками президента США Стівеном Віткоффом та Джаредом Кушнером.
Уряд Швейцарії розглядає можливість відмови від закупівлі систем Patriot у США через невизначеність із термінами постачання.
Європейський Союз направить Україні 1,4 млрд євро із доходів від заморожених активів російського Центробанку.
З початку бойових дій проти Ірану США втратили щонайменше 16 розвідувальних безпілотників MQ-9 Reaper.
Президент США Дональд Трамп повідомив, що президент Ірану Масуд Пезешкіан звернувся до Вашингтона із проханням припинити вогонь.
Укрпошта оголосила про підняття цін на деякі послуги компанії. Зокрема, здорожчає вартість відправки габаритних посилок.
Сили оборони України завдали нових ударів по низці ворожих об'єктів у рф та на тимчасово окупованих територіях.
Російські війська вдень 1 квітня здійснили масований удар безпілотниками по низці центральних та західних регіонів України.
В Україні вирішили не зупиняти рух усіх потягів під час повітряних атак рф. Евакуація передбачена лише у випадку реальної загрози.
Українські перехоплювачі вже демонструють практичні результати у боротьбі з іранськими дронами у країнах Близького Сходу, заявив Зеленський.
Війна росії проти України може затягтися до кінця каденції Трампа. Передумови – у роздумах Леоніда Швеця.
Суд вчергове підтримав прохання прокурора САП про продовження зобов'язань підозрюваному експосадовцю.
Росія вдарила БПЛА на Черкащині. Внаслідок обстрілу загинули четверо людей. Трагедія сталася на відкритій території під час повітряної тривоги.
Як велика війна вплинула на місце України у світових рейтингах – на інфографіці «Слово і діло».
Ірландія виділить Україні додаткові 40 млн євро на гуманітарну допомогу та довгостроковий розвиток у відповідь на війну росії, довівши загальний обсяг підтримки країни у 2026 році до 65 млн євро.
Очільник США Дональд Трамп заявив, що Америка дійсно серйозно замислюється над питанням виходу з НАТО через відсутність підтримки Альянсу на Близькому Сході.
У березні українська протиповітряна оборона знищила 89,9% ракет та дронів, випущених росією, не давши 5935 засобам повітряного нападу досягти цілей.
Антикорупційний суд підтримав клопотання про продовження строку дії процесуальних зобов'язань обвинуваченому.
Україна отримала грант від Японії обсягом майже 1,3 млрд доларів США. Гроші надійшли в межах механізму ERA країн G7.
У Кремлі вважають, що президент Володимир Зеленський має терміново ухвалити рішення про виведення українських військ з Донбасу.
Правоохоронці викрили міжрегіональну схему присвоєння та продажу безпілотників на понад 15 млн грн. Командиру підрозділу ЗСУ та цивільним спільникам повідомлено про підозру.
Франківський районний суд Львова залишив під вартою ще на 60 днів підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія – Михайла Сцельнікова. Право на заставу у нього немає.
Українські міністри оприлюднили декларації про доходи і майно за 2025 рік. Хто з них отримав найбільшу зарплату, а хто найменшу – на інфографіці від «Слово і діло».
На Київщині затримали агента російських спецслужб, який організував схему реєстрації терміналів Starlink для окупантів, залучаючи підставних осіб.
Антикорупційний суд частково підтримав клопотання захисника обвинуваченого про зміну запобіжного заходу.
В Україні 1 квітня стартують виплати 1500 грн в рамках програми цільової підтримки для пенсіонерів та вразливих категорій населення.
Велика Британія відправляє додаткові системи протиповітряної оборони та військовий персонал до Саудівської Аравії, Катару, Бахрейну та Кувейту на тлі триваючих атак Ірану.