Підвішений фінал. Колонка Леоніда Швеця
Михайло Драпатий та Ігор Скибюк отримали найвищі військові посади після протестів на підтримку Михайла Федорова, проте президент досі не пояснив, до чого веде ця серія кадрових перестановок.
Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що він занепокоєний змінами до законопроекту про створення Нацагентства з питань конфіскації майна корупціонерів.
Шевченківський районний суд Чернівців засудив трьох студентів місцевого вузу як виконавців злочину з підкупу виборців до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном 1 рік.
Сьогодні у Верховній Раді народні депутати повернуться до розгляду законопроектів, пов'язаних з лібералізацією візового режиму з Європейським Союзом.
Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин підготував проект закону «Про ринок електричної енергії», але внести його на розгляд ВРУ не зміг.
Кримінальне провадження щодо скандальних «діамантових прокурорів» розсипається, завдаючи політичного удару по ініціаторах процесу, вважає Вадим Карасьов.
Колишній міністр юстиції часів Віктора Януковича Олена Лукаш на даний момент перебуває в Генеральній прокуратурі України.
Рада планує розглянути цілий пакет законопроектів, пов'язаних з лібералізацією візового режиму з ЄС, децентралізацією та економічними реформами.
Провідні антикорупційні організації вимагають від генпрокурора звільнити свого першого заступника зі складу конкурсної комісії антикорупційної прокуратури.
Відсьогодні такого поняття як «міліціонер» в Україні більше не існує: 7 листопада набув чинності закон «Про національну поліцію».
ГПУ було затримано за хабар старших слідчих в особливо важливих справах Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби.
Колишній речник Міністерства внутрішніх справ України Володимир Поліщук стверджує, що на перехід відж міліції до нової поліції потрібно до 6 місяців.
Новий склад Вищої ради юстиції вніс до парламенту подання на звільнення 388 суддів, однак із них звільнено поки лише 127.
Україна зобов'язана ухвалити низку судових та правозахисних реформ для отримання безвізового режиму з Євросоюзом.
Суд у справі голови політради партії «УКРОП» ухвалив рішення застосування до політика домашнього арешту з носіням електронного браслета на 2 місяці.
Новопризначений глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе розповіла про етапи проходження переатестації працівниками МВС.
Народний депутат, голова політради партії «Відродження» Віталій Хомутиннік не виконав обіцянку щодо внесення до закону про позбавлення недоторканності депутатів Верховної Ради та суддів поправок про застосування цієї ж норми до Президента України.
Депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Леонід Ємець за 3 місяці так і не спромігся зібрати підписи колег-народних депутатів щодо внесення змін до Конституції для очищення судової влади в Україні.
Служба безпеки України затримала колишнього міністра юстиції Олену Лукаш. Вона була в розшуку, але переховувалася в Україні.