Офіційно: українська міліція стала поліцією

Читать на русском
Відсьогодні такого поняття як «міліціонер» в Україні більше не існує: 7 листопада набув чинності закон «Про національну поліцію».

Відсьогодні такого поняття як «міліціонер» в Україні більше не існує: 7 листопада набув чинності закон «Про національну поліцію».

Про це у своєму Facebook повідомив очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує «Слово і Діло».

«Ще буде перехід. Ще буде кілька місяців кадрових змін і атестацій, ще буде кілька тижнів видно стару форму... Але все! Міліція (6 листопада) закрилася. З 8:00 (7 листопада) юридична особа «Національна поліція України» та Закон вступають у свої повноваження», – зазначив міністр.

Закон про Національну поліцію народні депутати ухвалили 2 липня. Через місяць Президент підписав його. Таким чином, три місяці потому старий закон «Про міліцію» втратив свою силу.

На думку колишнього речника МВС Володимира Поліщука, на перехід від міліції до нової поліції потрібно до 6 місяців. Абсолютно всі співробітники повинні будуть пройти атестацію для роботи в поліції. У першу чергу атестацію пройдуть кадри центрального аппарату, повідомила новопризначений глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...